Zentrale Mittelstufenpruefung (Goethe Zertifikat C1 – ZMP) Hazırlık Dosyaları

almanca ogrenme dokumanlari indr Zentrale Mittelstufenpruefung (Goethe Zertifikat C1 - ZMP) Hazırlık Dosyaları

Zentrale Mittelstufenpruefung (Goethe Zertifikat C1 – ZMP) Hazırlık DosyalarıGoethe Zertifikat C1 – ZMP

Bu dosya Goethe Institut tararından hazırlanmıştır.Zip arşivinde hem pdf formatında bir çok hazırlık kitapçığı hem de dinlemek için bir ses dosyası bulunmaktadır.

Merkezi orta seviye sınavı
Goethe Zertifikat C1 (ZMP) eski 08/2007’ye kadar geçerli olan ZMP’den ortaya çıkmıştır, lakin seviyesi ondan biraz daha yüksek olmakla birlikte Alman standart diline iyi derecede hakim olduĝunuzu kanıtlamaktadır. Bu seviyeye ortalama 800 ila 1000 arası ders saatinden sonra ulaşıyorsunuz. Söz konusu dil bilgileri size kendinizi birçok konuda sözlü ve yazılı olarak büyük ölçüde doĝru ifade edebilmenizi ve aynı şekilde zor metinleri anlamanızı saĝlamakta.


Goethe Zertifikat C1 (ZMP) dünya çapında gayet tanınmıştır ve birçok işveren tarafından saĝlam bir genel Alman dil bilgisinin belgesi olarak kabul görmekte. Başarıyla sonuçlanan ZMP için verilen karne, üniversiteye hazırlayan dershanelerde („Studienkolleg“) ve bazı meslek yüksek okullarında ve üniversitelerde dil giriş sınavından muaf tutuyor. Daha ayrıntılı bilgileri seçtiĝiniz meslek yüksek okulundan veya üniversiteden temin edebilirsiniz.

Pdf uzantılı dosyaları açıp okuyabilmek için Adobe Acrobat Reader adlı programın bilgisayarınızda bulunması gerekmektedir.Adobe Acrobat Reader programını indirmek için şu adresi ziyaret edebilirsiniz :
http://get.adobe.com/reader/

almancax ekibi başarılar diler…

Programı İndirmek İçin Buraya Tıklayın2 thoughts on “Zentrale Mittelstufenpruefung (Goethe Zertifikat C1 – ZMP) Hazırlık Dosyaları

  1. harika olmuş sonunda bulabildim uzun zamandır bunları arıyordum ya çok sağolun almancax ekibi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir