Almanca Ayrılabilen Fiiller Video Anlatım

Bu dersimizde de yine bir Almanca Ayrılabilen Fiiller konusu ile karşınızdayız. Ayrılabilen fiiller konusunu daha önceki derslerimizde yeterince işlemiştik ve sizler de yeterince öğrendiniz, şimdi örneklerle ve daha önce değinmediğimiz fiillerle konumuza devam edeceğiz.
Video dersimizi başlatıp takip ediniz.Gerek Almanca öğrenmeye yeni başlayan arkadaşların, gerek Almanca A1 aile birleşimi sınavına hazırlanan arkadaşların, gerekse Almanca KPSS, KPDS, UDS gibi sınavlara hazırlanan arkadaşların bu konuyu çok iyi bir şekilde öğrenmiş olmaları gerekiyor.

Almanca öğrenirken özellikle temel konuların çok iyi bir şekilde öğrenilmiş veya ezberlenmiş olması, ilerde görülecek olan ünitelerin çok daha kolay ve kısa sürede öğrenilmesini sağlayacaktır.

Eğer Almanca ‘ya böyle çalışırsanız, ileride herhangi bir üniteyi çalışırken “bu da neydi, bu nasıl çekimleniyordu, bu artikel niye kullanılmıyordu, bunu yaparken hangi takıyı kullanıyorduk” gibi sorular sormayacak ve geriye dönmek zorunda kalmayacaksınız.
Dolayısıyla Almanca öğrenirken özellikle temel konuları mutlaka kalıcı bir şekilde öğrenmek için çalışınız.Ayrılabilen fiiller konusu sınavlarda oldukça fazla çıkması itibariyle büyük öneme haizdir.
Takıldığınız herhangi bir nokta olursa aşağıda bulunan yorum alanına yazmaktan çekinmeyiniz.

Almanca eğitim hayatınızda başarılar dileriz.Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.