Para kazandıran anketler ile anket çöz para kazan

Para kazandıran anketler ile anket çöz para kazan
Gönderi Tarihi: 14.05.2024

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bu gönderide anketlere katılarak para kazanma yollarından bahsedeceğiz. Evet 2024 yılına geldik ve anket çöz para kazan yöntemi halen geçerliliğini koruyor. Anket doldurarak nasıl para kazanırım sorusu zaten popülaritesini hiç kaybetmemişti. Günümüzde de anket doldurarak para kazanma uygulamaları ve anket doldurarak para kazanma siteleri oldukça revaçta. Sonuç itibariyle anket doldur para kazan sistemi de internetten para kazanma yollarından biri haline gelmiş durumda.

Anket doldurarak para kazanma yolları ile ilgili olarak hazırladığımız bu kapsamlı rehberde de size gerçekten ve gerçek para (sanal para ya da puan değil) kazandıracak olan yöntemleri ve uygulamaları paylaşacağız. Bu anket doldur para kazan rehberimizde yer alan uygulamalar sizlere gerçekten para kazandıracak, kazandığınız parayı banka hesabınıza yatıracak, ödeme konusunda sorun çıkarmayacak ve netice itibariyle sizlere ek gelir elde etme fırsatı sunacaktır. Denemediğimiz ve sorunsuz çalıştığından emin olmadığımız hiçbir para kazandırma uygulamasını sizlerle paylaşmıyoruz. Temel felsefemiz budur.

Bu arada şunu da hatırlatalım ki, sitemize sürekli yeni rehberler ve yeni internetten para kazanma yolları ekleniyor. Para kazandıran bir uygulama çıktığı anda hemen inceleyip eğer olumlu bulduysak sizlerle paylaşıyoruz. Eğer yeni bir para kazandırma uygulaması çıktığında hemen haberdar olmak isterseniz bu yazımızı sık sık ziyaret etmenizde fayda var.

Şimdi anket doldurarak para kazanmanızı sağlayacak olan uygulamalar ve diğer yöntemlerden bahsetme zamanı geldi. Haydi, hazırsanız başlayalım. Ne dersiniz? İşte en güvenilir ve size gerçekten para kazandıracak anket doldurma uygulamaları.

Para kazandıran anketler listemizin ilk sırasında gerçek para kazandıran bir mobil uygulama olan Google Ödüllü Anketler uygulaması yer alıyor. Şimdi sizlere, Google ödüllü anketler uygulaması nedir, Google ödüllü anketler uygulamasından nasıl para kazanılır, Google ödüllü anketler ile ne kadar para kazanılır gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız.

Bu makalede aşağıdaki başlıkları bulacaksınız:

Anket doldurarak para kazanma yolları
✅ Google ödüllü anketlerden para kazanmak Gayet kolay, herkes yapabilir
✅ Yandex toloka ile para kazanmak Bazı görevler zor olabilir ve Türkçe dil desteği bazen yetersiz
✅ Bounty ile para kazanmak Orta seviyede zor görevler çıkabilir, genele uygun

Google Ödüllü Anketler İle Para Kazanma

Google ödüllü anketler uygulaması gerçekten ve gerçek para kazanmanıza olanak sağlayan bir mobil uygulamadır. Hem Android markette hem de Apple markette listelenmektedir. Sizlere Google ödüllü anketler uygulaması ile nasıl kazanç sağlayacağınızı, nasıl ek gelir elde edeceğinizi adım adım anlatacağız.

Google ödüllü anketler uygulamasını kullanarak anket doldurarak para kazanmaya başlamak için öncelikle Google ödüllü anketler uygulamasını akıllı telefonumuza yüklememiz gerekiyor.

Google ödüllü anketler uygulaması Android market linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks

Google ödüllü anketler uygulaması ios market linki : https://apps.apple.com/us/app/google-opinion-rewards/id1227019728

Yukarıdaki bağlantılardan telefonunuz için uygun olanı kullanın. Google ödüllü anket uygulamasını akıllı cep telefonunuza yükledikten sonra uygulamayı açınız.

Google ödüllü anketler uygulamasını açınca karşınıza ilk olarak aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

Anket Doldur Para Kazan - Google Ödüllü Anketler
anket doldur para kazan

Başlangıçtaki bilgilendirme ekranını sırayla okuyup geçiyoruz yani sonraki yazan yere tıklayıp ya da kaydırıp devam ediyoruz. Aşağıdaki ekran geliyor.

anket doldurarak para kazanma yolları
anket doldurarak para kazanma

Bilgilendirme notlarını okuduktan sonra karşınıza Google hesabınız ile oturum açma ekranı gelecektir. Akıllı telefonunuz Google tarafından kullanıma sunulan Android işletim sistemine sahip ise zaten bir Google hesabınız var demektir ve oturumunuz bu hesap ile otomatik olarak açılır ve karşınıza aşağıdakine benzer bir ekran gelir.

anket doldurarak para kazanma yolları
anket doldur para kazan

Eğer telefonunuz Apple tarafından kullanıma sunulan ios işletim sistemine sahip ise ve hali hazırda bir Google hesabınız yok ise o halde öncelikle https://www.google.com/accounts/NewAccount adresine giderek yeni bir Google hesabı oluşturunuz. Oluşturduğunuz hesaba bağlı mail adresi ve şifrenizi girerek ödüllü anketler uygulamasında oturum açabilirsiniz. Eğer zaten bir Google hesabınız var ise, o halde var olan hesabınıza bağlı e-posta adresini ve şifresini girerek ödüllü anketler uygulamasında oturum açabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir: İnternetten para kazanmak mümkün mü? Reklam izle para kazan uygulamaları hakkında şok gerçekleri okumak için TIKLAYIN
Sadece bir cep telefonu ve internet bağlantısıyla oyun oynayarak ayda ne kadar para kazanabilirsiniz merak ediyor musunuz? Para kazandıran oyunları öğrenmek için TIKLAYIN
Evde para kazanma yolları hakkında ilginç ve gerçek yöntemleri öğrenmek ister misiniz? Evde çalışarak nasıl para kazanırsınız? Öğrenmek için TIKLAYIN
anket doldur para kazan
anket doldur para kazan

Anket doldurarak para kazanmaya bir adım daha yaklaştık. Ödüllü anketler uygulamasında oturum açtıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekrandaki talimatları uygulayın, ilk olarak profilinizi tamamlayın, profilinizi tamamlama esnasında sizden yaş, cinsiyet, temel ilgi alanları, konum ve dil gibi basit bilgileri girmeniz istenecek.

anket doldurarak para kazanma yolları
anket doldurarak para kazanma earn money

Uygulama menüsünde yer alan ödül geçmişi kısmına bakacak olursanız, henüz yeni bir kullanıcı olduğunuz için karşınıza aşağıdaki gibi ekran gelecektir. Evet henüz hiçbir anket veya soru yanıtlamadık bu yüzden henüz kazancımız sıfır.

anket doldurarak para kazanma yolları
para kazandiran yontemler

Uygulamanın kullanımı son derece basit. Aşağıda ise Google ödüllü anketler uygulamasının ayarlar bölümünü görüyorsunuz. Temel ayarları yaptıktan ve bildirimlere izin verdikten sonra artık herşey hazır demektir. Size özel anketler yayınlandığında size bildirim gelecektir. Bildirim geldikten sonra uygulamayı açın ve soruları yanıtlamaya veya anketleri doldurmaya başlayın. Anket doldurdukça kazanç menüsüne girerek kazancınızın ne kadar olduğunu göreceksiniz.

internetten anket doldurarak para kazanma
internetten anket doldurarak para kazanma

Arkadaşlar, bu arada çok önemli bir bilgi verelim. Eğer telefonunuz Android işletim sistemine sahip ise yani Google Play Market kullanıyorsanız, Google surveys üzerinden yani ödüllü anketler üzerinden kazandığınız parayı sadece Google Play Markette harcayabiliyorsunuz. Yani Google ödüllü anketlerden kazandığınız para Google Play Kredisi (yani puanı) olarak hesabınıza yükleniyor. Bu kredi ile Play Marketten istediğiniz bir ücretli uygulamayı satın alabileceğiniz gibi, uygulama için satın alma işlemlerinde de kullanabilirsiniz.

Yani Android telefon kullanıcıları, Google Ödüllü Anketler üzerinden gerçekten para kazanıyorlar ve gerçek para kazanıyorlar, yani sanal para değil. Ancak bu kazanılan para, Android kullanıcıları için sadece Google Play Markette harcanabiliyor. Google Play Kredisi, Google Play’de bulunan herhangi bir uygulama, oyun, film, TV programı, dergi veya müzik satın almak için kullanılabilir. Ayrıca, uygulama içi satın alma işlemlerinde de kullanılabilir. Dilerseniz hızlı ve kolay bir biçimde para kazanmak için sizlere tavsiye ettiğimiz makale yazarak para kazanma konusunu da okuyabilirsiniz. Gerçekten iyi para kazandırır.


İlginizi Çekebilir: İnternetten para kazanmak mümkün mü? Reklam izle para kazan uygulamaları hakkında şok gerçekleri okumak için TIKLAYIN
Sadece bir cep telefonu ve internet bağlantısıyla oyun oynayarak ayda ne kadar para kazanabilirsiniz merak ediyor musunuz? Para kazandıran oyunları öğrenmek için TIKLAYIN
Evde para kazanma yolları hakkında ilginç ve gerçek yöntemleri öğrenmek ister misiniz? Evde çalışarak nasıl para kazanırsınız? Öğrenmek için TIKLAYIN

Ancak Apple tarafından kullanıma sunulan ios işletim sistemine sahip bir telefona ya da tablete sahip iseniz yani App Store üzerinden Google Ödüllü Anketler uygulamasını yüklemiş iseniz, o halde anket doldurarak kazandığınız para PayPal hesabınıza gönderiliyor. Parayı paypal hesabınızdan çekerek dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz.

Sonuç itibariyle cihazınız Android de olsa ios da olsa Google Surveys yani ödüllü anketler uygulamasından her türlü para kazanıyorsunuz ancak android cihaz kullanıcıları, anketlerden kazandıkları parayı sadece Play Markette harcayabiliyor iken ios cihaz kullanıcıları ise anketlerden kazandıkları parayı direkt olarak Paypal hesaplarından çekebiliyorlar. Fakat bu çok büyük bir sorun değil, netice itibariyle Play Markette de birçok ürün satışı yapılıyor ve mutlaka ihtiyacınız olan bir ürün bulabilir ve anket doldurarak kazandığınız parayla Play Marketten ihtiyacınızı giderebilecek fiziksel bir ürün satın alabilirsiniz.

Google ödüllü anketler ile anket doldurarak para kazanmak hakkında çok daha fazla bilgiyi Googlenin resmi sayfası olan https://support.google.com/opinionrewards#topic=7159252 adresinde bulabilirsiniz. Burada sıkça sorulan soruların yanıtları ve Google Surveys hakkında çok daha geniş kapsamlı bilgiler mevcut.

Google Ödüllü Anketlerden Ne Kadar Para Kazanılır?

Eveet, şimdi herkesin en çok ilgilendiği, en çok merak edilen asıl mevzuya gelelim. Ödüllü anketler uygulaması ile anket doldurarak ne kadar para kazanılır?

Google ödüllü anketler uygulamasında haftada birkaç anket veya sorunun geldiğini biliyoruz. Genel itibariyle her bir anket ya da soru için en az 0,1 Dolar (USD) ödeme yapılıyor. Bu rakam anketin türüne göre 10 Dolara (USD) kadar çıkıyor. Bildiğiniz gibi 0.1 Dolar yaklaşık olarak 1.5 TL demektir. Biz anket doldurarak aylık kaç para kazanabileceğimizin hesabını minimum düzeylerden yapalım, hiç abartmayalım, gerçekçi olalım. Hemen bir örnekle açıklayalım.Haftada 2 anket doldursak, doldurduğumuz anketlerin birinden 0.1 Dolar, diğerinden 0.5 Dolar kazandığımızı var sayarsak haftada 0.6 Dolar eder. Bir ayda ise 2.4 USD eder. Ayda birkaç kez de 1 ya da 2 Dolar kazandıran değerli bir anket çıksa karşımıza, aylık kazancımız yaklaşık olarak 5 USD eder. 5 Dolar yaklaşık olarak 75 TL eder. Demek ki Google ödüllü anket uygulamasından anket doldurarak ayda yaklaşık olarak 75 TL kazanılır. Tabii biz hesabımızı minimum düzeyden yaptık. Her bir anket için ödenen tutar 0.1 ile 10 USD arasında olduğu bilgisi Google resmi sayfasında yazıyor. Karşınıza gelen her anket 0.1 Dolar verecek değil ya. Daha değerli anketler ve sorular da mutlaka olacaktır. Ayda bir kere karşınıza 10 Dolar değerinde bir anket çıksa zaten bu anket tek başına size ayda 150 TL kazandırıyor. Hesaplama oldukça net, abartısız ve gördüğünüz gibi minimum rakamları baz alarak yapıldı. Demek ki Google ödüllü anketler uygulaması ile anket doldurarak ayda yaklaşık olarak 100 TL rahat kazanılır gibi görünüyor. 100 TL kazanmak için harcayacağınız vakit ise muhtemelen 10 dakikayı geçmeyecektir.

Şimdi anket doldurarak ayda kaç dolar kazanabileceğimizi bir de şöyle düşünelim. Mesela bir evde 3 kişi yaşıyorsunuz, o halde bu üç kişinin de Google ödüllü anketler uygulamasını yüklediğini düşünelim. Her biri ayda 8 dolar kazansa ki biz yine minimum rakamlardan söz ediyoruz, daha fazlası da olabilir. Evet her kişi ayda 8 dolar kazansa 3 kişilik bir evin toplam kazancı 24 dolar olur. 24 dolar ise yaklaşık olarak 360 TL demektir. Bu da anket doldurarak 3 kişilik bir eve ayda 360 TL para girmesi demektir. Bir anket doldurmanın en fazla birkaç dakika süreceğini biliyoruz. Demek ki ayda 10 ya da 15 dakika harcayarak bu geliri elde etmek mümkün. Anket doldurarak para kazanma işi aynı zamanda evden para kazanma yolları arasında da sayılabilir.

Şimdi olayı biraz daha genişletelim, diyelim ki aynı evde oturan 3 kişilik bir ailesiniz, her biriniz Google ödüllü anketler uygulaması ile birlikte aşağıda listeleyeceğimiz diğer uygulamaları da cihazlarına yüklerse, 5 dolar ordan, 10 dolar şurdan, 7 dolar öbüründen filan derken bu demek oluyor ki sadece anket doldurarak bile evimize güzel bir harçlık girmiş oluyor. Evet gördüğünüz gibi sizler için hazırlamış olduğumuz anket doldur para kazan rehberimizde yer alan anket doldur para kazan uygulamaları gerçekten denemeye değer, para kazanma yolları içinde geçerli bir yöntemdir, kullanıcıyı sıkmaz, vakit kaybına neden olmaz, para kazandırır, uygulaması ve kullanımı son derece basittir, uzmanlık gerektirmez. Son derece olası ve gerçekçi rakamlarla örnek veriyoruz. Biz hayal satmıyoruz.

İlgili konu: Para kazandıran oyunlar

Yandex Toloka Uygulamasından Para Kazan

Anket doldurarak para kazanma rehberimizde yine gayet sağlam, güzel ve güvenilir bir uygulamaya yer veriyoruz. Yandex Toloka. Yandex Toloka uygulaması sadece anket doldur para kazan uygulaması değil. Aynı zamanda çeşitli sorular, görevler, etkinlikler ve benzeri faaliyetleri yaparak da para kazanabileceğiniz bir uygulama.

Anket doldurarak para kazanma uygulaması, Yandex Toloka
Anket doldurarak para kazanma, Yandex Toloka

Yandex Toloka uygulamasında, Google ödüllü anket uygulamasına göre çok daha farklı para kazanma seçenekleri mevcut. Çok daha farklı anket seçenekleri ve birçok tamamlayarak para kazanabileceğiniz birçok görev türü mevcut. Yandex Toloka uygulaması ile Google ödüllü anketler uygulamasını karşılaştıracak olursak; her iki uygulama da anket başına/görev başına yaklaşık olarak aynı parayı ödüyor. Yandex Toloka birazcık daha az miktarlarda ödeme yapıyor diyebiliriz ancak Yandex Toloka uygulamasında para kazanmak için çok fazla anket ve görev türü olduğunu düşündüğümüzde aylık olarak toplam gelire bakarsak Yandex Toloka uygulamasının daha fazla para kazandıracağını çok rahatlıkla söyleyebiliriz. Zaten Toloka uygulamasının uygulama mağazalarındaki resmi adı aynen şudur: “Toloka: Ek gelir”.

Anket doldur para kazan, Yandex Toloka
Anket doldurarak para kazanma, Yandex Toloka

Yandex Toloka Uygulamasından Kaç Para Kazanılır?

Sizler için Yandex Toloka uygulamasını denedik, Toloka uygulamasını indirip kullanan milyonlarca insan var, kullanıcı yorumlarını okuduk, ekşi sözlükteki yazarların yorumlarını inceledik. Derlediğimiz bilgiler neticesinde Toloka uygulamasından haftalık 10 Dolar kazanan da var, 15 Dolar kazanan da var. Bunun yanı sıra haftada 5 Dolar kazanan da var. Haftada 10 Dolar kazanmak Toloka uygulaması ile kesinlikle zor değil, hayal değil. Birçok kişi bunu çok rahat yapıyor. Haftada 10 Dolar diyoruz dikkat edin. Haftada 10 Dolar ayda 40 dolar yapar. 40 dolar yaklaşık 600 TL eder. 3 kişinin yaşadığı bir evde herkes Toloka uygulamasını kullansa ve haftada 10 dolar kazansa, bir kişi ayda 40 dolar, 3 kişi ayda toplam 120 dolar para kazanmış olur. 120 dolar ise yaklaşık olarak 1.800 TL demektir. Hadi yine minimum hesap yapalım, en azından ayda 1000 TL demektir.

Yandex Toloka uygulamasında size verilen görevleri yerine getirerek ya da anket doldurarak hatırı sayılır yani dişe dokunur paralar çok rahat kazanılır. Uygulamayı kullananların yorumlarını okursanız bu yapan birçok insan var olduğunu görürsünüz.

Yandex Toloka uygulamasından kazandığınız parayı PayPal, Payoneer, Skrill veya YooMoney ödeme sistemleri aracılığıyla hesabınıza aktarabilirsiniz. Yani en azından bu ödeme yöntemlerinden birine üye olmanız gerekir. Ödemeler sorunsuzdur, uygulama Yandex firması tarafından kullanıma sunulmuş olup para kazandırma yüzdesi oldukça yüksek ve güvenilirdir.

Zaten biliyorsunuz ki, sitemizde sadece ve sadece güvenilir uygulamalara yer veriyoruz. Sitemizde sizlerle paylaştığımız para kazandıran uygulamalar güvenilir, ödeme konusunda sıkıntı çıkarmayan, gerçekten para kazandıran uygulamalardır. Boş vaatlerle sizi oyalayan ve vaktinizi çalan, para kazandırmayacak uygulamaları asla sizlerle paylaşmıyoruz. Özellikle son zamanlarda popüler hale gelen ve her yerde karşımıza çıkan reklam izleyerek para kazanma yolları hakkındaki uyarımızı da mutlaka okuyunuz.

Yandex Toloka Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Şimdi sizlere gayet güzel bir ek gelir sağlayacak olan Yandex Toloka uygulamasının nasıl kurulacağını ve nasıl kullanılacağını yine adım adım resimli bir şekilde anlatacağız.

Yandex Toloka Android Mağaza Linki: Yandex Toloka Android Para Kazanma Uygulaması

Yandex Toloka ios Mağaza Linki: Yandex Toloka ios Para Kazanma Uygulaması

Öncelikle yukarıdaki bağlantılardan cihazınıza uygun olanı tıklayın ve mobil cihazınıza Yandex Toloka uygulamasını yükleyin. Uygulamayı yükledikten sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bilgilendirme ekranıdır. Sırayla bu ekranları okuyup geçebilirsiniz.

Anket doldur para kazan, Yandex Toloka
Anket doldurarak para kazanma, Yandex Toloka

Bilgilendirme ekranlarından sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir kayıt ekranı gelecek. Eğer zaten hali hazırda bir Yandex hesabınız var ise giriş yapınız, yoksa bir Yandex hesabı oluşturunuz. Hesap oluştururken telefon numarası doğrulama işlemi de yapmanız gerekecek.

Anket doldurarak para kazanma, Yandex Toloka
Anket doldurarak para kazanma, Yandex Toloka

Bu bilgilendirme ekranlarını geçip aşağıdaki kayıt ekranına ulaşıyoruz. Dilerseniz “Atla” butonuna tıklayarak 3-4 tane bilgilendirme ekranını bir çırpıda geçebilirsiniz.

Anket doldurarak para kazanma, Yandex Toloka kayıt ekranı
Anket doldurarak para kazanma, Yandex Toloka

Hesap oluşturup uygulamaya giriş yaptıktan sonra karşınıza görevlerin listelendiği ekran gelecektir. Burada kendinize uygun görevleri seçip hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Her bir göre başına 0,1 USD, 0,05 USD gibi rakamlar veriyor. Görev çok olduğu için bunlar birike birike bir hayli meblağ ediyor. Ülkemizde Yandex Toloka uygulaması ile haftalık 10 Dolar ve 15 Dolar kazananlar mevcut. Uğraşmaya değer, çok vaktinizi almaz. +18 görevleri ise kesinlikle yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Hem para kazandırmaz hem ahlakınızı bozar, hem günaha sokar.

Yandex Toloka Uygulamasında Ne Tür Anket ve Görevler Var?

Yandex Toloka uygulamasındaki anketler ve görevler hakkında Yandex sitesinin yaptığı açıklama aynen şu şekilde;

Toloka; genellikle sitelerin ilgili arama sorgularına uygunluğunu kontrol etmek, görselleri birbirine karşılaştırmak veya ürünlerin hangi kategorilere ait olduğunu belirlemek gibi, bilgisayarların yapamayacağı basit görevleri yaparak internetten para kazanmanızı sağlar. Toloka’da çalışmak çok kolay: İstediğiniz görevi seçip tamamlayabilir ve ödül kazanabilirsiniz. Çalışmanız için sadece internete bağlı bir bilgisayar veya mobil cihaz ve biraz boş zaman gerekir

Yandex LLC

Yandex Toloka uygulaması sayesinde anket doldurarak, sorulara cevap vererek ve diğer görevleri yerine getirerek nasıl para kazanacağınızı adım adım ayrıntılı olarak anlatmaya çalıştık. Sormak istediğiniz herhangi bir husus var ise lütfen sayfanın altında bulunan yorum alanına yazınız. Bizler yorumlarınızı her zaman denetliyor ve birkaç dakika içerisinde yanıtlamaya çalışıyoruz. Yorum yapmaktan çekinmeyin.

Anket doldurarak para kazanma sitesi, Yandex Toloka
Anket doldurarak para kazanma, Yandex Toloka

Şimdi de yine güvenilir ve gerçekten para kazandırma potansiyeli olan, yine milyonlarca kullanıcı tarafından indirilmiş ve kullanılmakta olan, olumlu yorumları çok fazla, olumsuz her yoruma ise firma tarafından cevap verilen güzel bir uygulamayı daha sizlere tanıtmaya çalışacağız. Sıradaki uygulamamız Bounty adlı anket doldur para kazan uygulaması.

Bounty Uygulaması İle Anket Doldur Para Kazan

Bounty uygulaması da çok popüler ve güvenilir bir anket doldur para kazan uygulamasıdır. Anketler, sorular, tercihler ve benzeri aktiviteleri yaparak para kazanabilirsiniz. Bounty adlı anket doldurarak para kazanma uygulamasının Android markette 1 Milyon indirilmesi bulunmaktadır. Özellikle Google Play mağaza yorumlarını inceleyecek olursanız, her yoruma mutlaka yetkililer tarafından cevap verildiğini, olumlu yorumların çok fazla olduğu, olumsuz yorumların az sayıda olduğu, olumsuz yorumlara da yetkililer tarafından çözüm odaklı yanıtlar verildiğini görürsünüz.

Anket doldurarak para kazanma, Bounty uygulaması
Anket doldurarak para kazanma, Bounty uygulaması

Kısacası, deneyimlerimizden ve diğer kullanıcıların yorumlarından yola çıkarak Bounty adlı anket doldur para kazan uygulamasının da bu rehberde yer alması gerektiğine kanaat getirdik ve gönül rahatlığı ile bu uygulamayı da listemize alıyoruz.

Anket doldurarak para kazanma sitesi, Bounty ile para kazan
Anket doldurarak para kazanma sitesi, Bounty ile para kazan

Bounty Uygulamasından Nasıl Para Kazanılır?

Bounty anket doldur para kazan uygulamasından nasıl para kazanılacağını da yine sizlere görseller eşliğinde adım adım anlatacağız. Öncelikle aşağıdaki linklerden cihazınıza uygun olanı kullanarak Bounty uygulamasını cihazınıza kurun.

Bounty Uygulaması Android Mağaza Linki: Bounty para kazanma uygulaması (Android)

Bounty Uygulaması ios Mağaza Linki: Bounty para kazanma uygulaması (ios)

Bounty anket doldur para kazan uygulamasını android ya da ios cihazınıza kurup uygulamayı açtıktan sonra karşınıza aşağıdaki görsellerde gördüğünüz gibi karşılama ekranları gelecektir.

Anket doldurarak para kazanma uygulaması Bounty
Anket doldurarak para kazanma uygulaması Bounty

Karşılama ekranlarını sırayla geçin. Karşılama ekranlarından sonra kayıt olma ya da giriş yapma ekranı gelecek. Bir Bounty hesabınız zaten var ise giriş yapın, yoksa yeni bir hesap oluşturun. Dilerseniz Facebook veya Google hesaplarınızı bağlayarak da giriş yapabilirsiniz.

bounty ile anket doldur para kazan
Anket doldurarak para kazanma uygulaması Bounty

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra aşağıda gördüğünüz üzere size özel ekranlara ulaşacaksınız. Görevlerin ve anketlerin yer aldığı bu panelde size uygun olan soruları yanıtlayabilir, anketlere katılabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bounty ile anket doldur para kazan
Anket doldurarak para kazanma uygulamaları, Bounty

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra diğer kullanıcıların kazançları, görev türleri ve profil ayarları gibi ekranlarda dolaşabilirsiniz.

Anket doldur para kazan uygulaması, Bounty ile para kazan
Anket doldur para kazan uygulaması, Bounty ile para kazan

Bounty Uygulamasından Kaç Para Kazanırım?

Bounty ankete katıl para kazan uygulamasından kazanacağınız para yine yukarıda hesapladığımız gibi olacaktır. Anketin veya görevin türüne göre 0.50 TL, 1 TL, 3 TL ve üzerinde ücretlendirmeler görebilirsiniz. Kazanacağınız para katılacağınız anket sayısına ve anket başına ödenen ücrete göre değişecektir. Uygulamaya bildirim izinlerini verirseniz ve ayrıca konum bilgisini de açarsanız çok daha fazla anket geliyor ve yeni bir anket geldiğinde bildirim alıyorsunuz.

Anket doldurarak para kazanma uygulaması, Bounty ile para kazan
Anket doldurarak para kazanma uygulaması, Bounty ile para kazan

Bounty uygulamasında, anketleri doldurmak çok fazla vaktinizi almıyor. Çok fazla çaba sarf etmenize gerek kalmıyor. Bu nedenle ek gelir imkanına sahip olmak isteyenler için Bounty anket doldur para kazan uygulaması da listemizde yer verdiğimiz diğer uygulamalar gibi güvenilir ve ödemeleri sağlam olan bir uygulama.

Anket doldurarak para kazanma sitesi, Bounty ile para kazan
Anket doldurarak para kazanma sitesi, Bounty ile para kazan

Anket Doldurarak Ayda Kaç Para Kazanırım?

Değerli ziyaretçimiz, yukarıdaki listemizde yer verdiğimiz anket doldurarak para kazanma uygulamalarının tamamı gerçekten ve gerçek para kazandıran uygulamalardır. Dilerseniz bu uygulamaların hepsini cihazınıza yükleyebilir ve bu uygulamalardan aynı anda para kazanabilirsiniz. Yukarıda bir kaç kez hesaplama yaptık. Tek başınıza tek cihazla bu işin üzerinde ciddi manada durursanız, gelecek olan anket ve görev sayısına bağlı olarak değişmekle birlikte ayda rahat bir şekilde en azından 500 TL, hatta 1.000 TL yani 35 USD ve 70 USD aralığında bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Eğer bir ekip ya da bir aile olduğunuzu düşünürsek, mesela 3 kişilik bir ailesiniz ya da 3 kişilik bir ekipsiniz diyelim. O halde ekipte yer alan her bir kişi ayda en azından 35 USD kazansa 3 kişilik bir ekip bir ayda toplam 105 USD kazanır. 105 Dolar ise bugün itibariyle 1.600 TL yapar ki ek gelir olarak değerlendirildiğinde gayet iyi bir paradır. Yine bu hesaplamayı dikkat ederseniz minimum rakamlardan yaptık. Arada bir bonus niteliğinde güzel meblağlar veren anketler de karşınıza çıkarsa 3 kişilik bir ekibin ayda toplam 2.000 TL kazanması mümkündür.

Anket Doldurarak Ayda 20.000 TL Kazanmak Mümkün mü?

Değerli ziyaretçimiz, öncelikle gerçekçi olalım, sadece anket doldur para kazan uygulamalarını kullanarak bir kişinin bu kadar parayı kazanması günümüzde mümkün değildir. İnternetteki bütün anket doldur para kazan sitelerine üye olsanız bile, bütün uygulamaları indirseniz bile bu rakamı anket doldurarak kazanamazsınız. İnternette böyle efsaneler çok dolaşır, bunlara kanmayınız, bu tür abartılı vaatlerden uzak durunuz, bunlar birer tuzak olabilir. Fakat şöyle bir şey var ki bunu da unutmayalım. Diyelim ki 50 kişilik bir ekipsiniz, 50 kişilik bir arkadaş grubusunuz. Her bir kişi bu anket doldur para kazan uygulamalarını cihazına yükler ve aktif olarak kullanırsa, o zaman toplam meblağ olarak aylık güzel bir gelir elde edilebilir. Mesela 50 kişilik ekipteki her bir kişi anket doldurarak örneğin ayda 500 TL kazansa, ekibin toplam geliri 25.000 TL yani yaklaşık olarak 1.600 USD olur.

Hangi anket uygulamasının ne kadar gelir getireceği ekonomik dönemlere göre değişir, mevsimlere göre değişir, trendlere göre değişir. Her ay aynı rakamı vermezler, hep yüksek ödeme yapmazlar, her zaman düşük ödeme yapmazlar. Bütün bunlar genel ekonomik duruma göre değişkendir. Dolayısıyla anket doldur para kazan uygulamaları gelir garantili uygulamalar değildir. Gelir garantili olan ve daha fazla kazanmanıza vesile olacak olan diğer uygulama tavsiyelerimizi para kazandıran uygulamalar rehberimizi inceleyerek okuyabilirsiniz. O rehberde çok daha fazla gerçek para kazandıracak uygulamalar mevcuttur.

Anket doldurarak para kazanma işini bir hobi olarak görmek gerekir. Bu tarz uygulamalar, kullanıcının çok vaktini almayan, kullanıcıyı yormayan, kullanıcının fikirlerini alan ve bu fikirler karşılığında ufak miktarlarda ödeme yapan uygulamalardır. Çok büyük gelirler beklememek gerekir. Ama aynı evde yaşayan 3-4 kişi iseniz o halde toplamda gerçekten dişe dokunur paralar kazanırsınız. Ev bütçenize katkı yapacak derecede ek gelir elde edersiniz.

Okumuş olduğunuz bu anket doldurarak para kazanma rehberi bir kılavuz niteliğinde olup sürekli güncellenecektir. Yeni uygulamalar çıktığında önce kendimiz deneyeceğiz ve size haber vereceğiz ve bu rehberdeki listemizi güncelleyeceğiz. Okuduğunuz için teşekkürler.