Makale Yazarak Para Kazanma, yazı yazarak nasıl para kazanılır?

Makale yazarak para kazanma yolları

Makale yazarak para kazanma yollarını en ayrıntılı ve en kapsamlı biçimde anlatıyoruz. İnternetten para kazanmanın yollarından biri de makale yazarak para kazanma yoludur. Makale yaz para kazan uygulamaları ve siteleri bu rehberimizde detaylıca incelenecek. Yazı yazarak para kazanma yollarının en ince noktalarını ve makalelerinizi nerelerde yazıp nerelerde satabileceğinizi adım adım öğreteceğiz. Bu yazımız güncel bilgileri içermektedir ve zaman zaman güncellenmektedir.En güncel ve en makale yazarak en çok para kazandıran yolları bu rehberde bulacaksınız. Makale yazarak para kazanabileceğiniz kanıtlanmış ve yaratıcı yöntemleri derledik. Makale yazarak para kazanma sürecine genel bakış, ipuçları ve makale yazarak kesintisiz ödeme almak.

Makale yazarak para kazanma etkinliği başladı! Bir aylık süre içinde makale yazarak para kazanma konusunda en başarılı olan almancax üyesi kim olacak? Yorumlar kısmından makale yazarak para kazanma etkinliğine katılan bütün üyelerimiz her gün o gün makale yazarak kazandığı parayı yorum olarak yazacaktır.


Makale yaz para kazan. Yazı yaz para kazan. Makale yazarak para kazanma. Bu cümleleri daha önce duydunuz mu? Eğer internetten para kazanma konuları ile ilgileniyor ve internetten para kazanmanın yollarını arıyorsanız muhtemelen makale yazarlığı yaparak para kazanılabileceğini de duymuş ya da okumuş olmalısınız.

Evet değerli ziyaretçimiz, size küçük bir sır vereyim mi? Eğer internetten para kazanmak yani bilgisayar başında oturduğunuz yerden para kazanmak istiyorsanız elbette önünüzde çok farklı seçenekler var ancak biz size kesinlikle makale yazarak para kazanmayı öneriyoruz.

Evet, internetten para kazanmanın en hızlı ve en kolay yollarından biri makale yazarlığı yapmaktır. Yani makale yaz para kazan. Üstelik en fazla getiriyi elde edebileceğiniz yöntem de budur. Günümüzde evden para kazanma yolları arayan ev hanımları, lise öğrencileri, üniversiteli öğrenciler başta olmak üzere herkes makale yazıp satarak bir ayda oldukça doyurucu miktarda para kazanmaktadır. Aşağıda makale yazarak bir ayda en az kaç para kazanacağınızı hesapladık. Yazımızı okumaya devam edin.


Eğer internetten para kazanma konuları ile ilgileniyorsanız bu konuda çok fazla seçenek olduğunu biliyorsunuzdur. Mesela, anket doldur para kazan yöntemi bunlardan biridir, görev yap para kazan yöntemi de bunlardan biridir, para kazandıran uygulamalar bulup onları telefona yükleyip telefondan para kazanmak da bu yollardan biridir, vesaire internetten para kazanmanın onlarca belki de yüzlerce farklı yolu ve yordamı vardır. Ancak internet üzerinden en hızlı ve en doyurucu getiriyi makale yazarlığı yaparak elde edebilirsiniz. Yani para kazanma yolları içinde en çok tavsiye ettiğimiz model budur.

Bu arada anket doldur para kazan modeli ile ilgili olarak hazırlamış olduğumuz büyük bir rehber var. Tüm detayları ile anket doldurarak para kazanma konusunda bilgi edinmek isteyenler o rehberimizi de inceleyebilirler. Şimdi konumuza başlayalım.


Makale Yazarlığı Nedir?

Makale yazmak demek, herhangi bir konu ile alakalı olarak bilgi verici bir yazı yazmak demektir. Bir makale yazarı, yazı yazacağı konu başlığını ve alt başlıkları belirledikten sonra kafasında yazacağı makaleyi kabaca kurgular ve edindiği bilgileri yazıya döker. Bir makale yazarı aynı zamanda iyi bir araştırmacı olmalı, kısa sürede birkaç kaynağı tarayabilmeli, kolay ve hızlı öğrenmeli ve öğrendiği bilgileri kendi dili ile yazıya dökebilmelidir.

Bu arada şunu da hatırlatalım ki, sitemize sürekli yeni rehberler ve yeni internetten para kazanma yolları ekleniyor. Para kazandıran bir uygulama çıktığı anda hemen inceleyip eğer olumlu bulduysak sizlerle paylaşıyoruz. Eğer yeni bir para kazandırma uygulaması çıktığında hemen haberdar olmak isterseniz aşağıdaki kısımdan bildirimlere abone olabilirsiniz.Aynı zamanda bir makale yazarı imla ve dil bilgisi kurallarına da hakim olmalıdır. Ama bu kurallar sizi korkutmasın, herkes her konuda kolayca araştırma yapabilir ve öğrendiklerini kolayca yazıya dökebilir. Eğer makale yazarlığı konusunda deneyiminiz yoksa birkaç deneme sonunda gayet güzel makaleler yazacak kıvama gelebilirsiniz.

Bu iş için herhangi bir eğitim gerekmiyor. Zaten piyasadaki makale yazarlarının tamamının öyle ahım şahım bir eğitim düzeyi de yok. Kısacası bu işten herkes para kazanabilir.

Kimler Yazı Yazarak Para Kazanabilir?

Aslına bakarsanız yediden yetmişe herkes makale yazarlığı yapabilir. Yani makale alıcıları sadece makaleye bakar, makalenin kim tarafından yazıldığına bakmaz. Dolayısıyla 10 yaşındaki bir ilkokul öğrencisi de makale yazarak para kazanabilir, 20 yaşındaki bir üniversite öğrencisi de makale yazarak para kazanabilir. Özellikle üniversite öğrencileri harçlıklarını çıkartmak ve okul masraflarını karşılayabilmek için makale yazıp satarak ek gelir elde ederler.

Atanmayı bekleyen öğretmenler de makale yazıp satarak gelir elde etmektedirler. Makale yazmak evden para kazanma yolları arasında da popülerdir. Özellikle çalışmayan ev hanımları için de makale yazarlığı evden yapılabilecek işler arasında en güzelidir. Evden para kazanma yolları konusunda en popüler alan makale yazarlığıdır. Birçok ev hanımı oturup televizyon izlemek yerine bilgisayar başına oturup makale yazarak ek gelir elde etmektedir.

Kısacası, özetleyecek olursak, yazı yazacak bir bilgisayarı ve yazdığı yazıları makale alım satım sitelerine gönderecek kadar interneti olan herkes ama herkes makale yazarak para kazanabilir.

İlgili konu: Para kazandıran oyunlar

Makale Yazarak Ayda Kaç Para Kazanılır?

Makale yazarak bir ayda gayet iyi paralar kazanılabilir. Bakın bu sitede biz umut vaat etmiyoruz, hayal satmıyoruz, hit çekebilmek için ziyaretçilerimize yalan yanlış bilgiler vermiyoruz. İşin gerçeği budur ki, makale yazıp satarak bir ayda gerçekten çok ciddi paralar kazanabilirsiniz. Şimdi aşağıda çok basit bir hesap yaparak günde kaç saat çalışırsanız ayda kaç para kazanabileceğinizi sizlere göstereceğiz.

Bir makale en az 500 kelime olmalıdır. Makale alıcıları genellikle en az 1.000 kelimeden oluşan makaleleri tercih ederler. Makale alım satım piyasasında ücretlendirme her bir yüz kelime üzerinden yapılır. Günümüz itibariyle şu anda yüz kelimelik bir makale en az 5 TL fiyatla alıcı bulur. Makalenin kalitesine ve içerdiği bilgilere göre bu rakam 10 TL’ye kadar çıkar. Biz örnek verirken hiç abartmayacağız, boş vaatler de vermeyeceğiz. Gelin şimdi hep birlikte makale yazarlığı yaparak bir ayda kaç para kazanacağınızı hesap edelim.Yüz kelimelik orta ya da düşük kalite bir makale minimum 3 TL’den alıcısını bulur demiştik. O halde 1.000 kelimelik bir makale 30 TL eder. Zaten aşağıda örnek olarak vereceğimiz makale alım satım sitelerini incelerseniz fiyatların bu seviyede hatta daha yüksek seviyelerde olduğunu göreceksiniz. Biz abartmamak adına hesabımızı minimumdan yapıyoruz.

Evet bin kelimelik bir makale 30 TL. Ortalama klavye hızına sahip bir insanın 1.000 kelimelik bir makaleyi yazması en fazla 2 saat sürer. Klavyede hızlı yazı yazabilenler daha kısa sürede yazarlar. Demek ki ek gelir arayan bir hanımı ya da internetten para kazanmak isteyen bir öğrenci günde 4 saat çalışmakla 1.000 kelimelik 2 makale yazar. Bu da minimum 60 TL eder. Bir ayda 30 gün olduğunu düşünürsek, bu şekilde makale yazan bir insan bir ayda en az 1.800 TL yani yaklaşık olarak 120 Dolar parayı çok rahat kazanır. Makale yazmaya daha fazla vakit ayıran biri daha çok kazanır.

Mesela örnek verelim. Günde 4 saat değil de 8 saat çalışarak 4 tane bin kelimelik makale yazılır. Günde 4 tane makale 120 TL eder. Günde 120 TL ayda 3.600 TL eder. Yani bir ayda yaklaşık 250 Dolar. Çok muazzam bir gelir.

Özellikle ek gelir olarak düşünüldüğünde gerçekten az zahmetle ciddi paraların kazanılabileceği bir sektör. Evet, makale yazarak para kazanmak gerçekten ciddi bir iştir ve getirisi de oldukça tatmin edicidir. Üstelik makale yazarak para kazanmanın birçok rahatlığı ve avantajı da vardır.

Makale yazarak para kazanmanın belli başlı avantajları şunlardır:

 • Evinizin rahatlığında kendi başınıza çalışabilirsiniz
 • Kimseden emir almazsınız
 • Kendi işinizin patronu olursunuz
 • Dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar yazarsınız
 • Belirlenmiş mesai saatleri yoktur
 • Gündüz ya da gece ne zaman isterseniz o zaman yazarsınız
 • Çayınız kahveniz önünüzde
 • İbadetlerinizi vaktinde yaparsınız
 • Evde pijama terlik rahatlığında çalışırsınız
 • Dilediğiniz zaman başlar, dilediğiniz zaman bırakırsınız
 • Kimse size karışmaz
 • Aylık kazancı iyidir
 • Makale satış paraları aynı gün ödenir
 • Toplu sipariş alabilirsiniz
 • Makale ücretini peşin alabilirsiniz
 • Makale alım satım piyasası oldukça hızlı bir piyasadır
 • Makaleleri nakde dönüştürmek çok ama çok kolaydır

Görüldüğü gibi makale yazarak ek gelir elde etmek son derece basit, rahat ve güvenlidir. Yukarıda saydığımız gibi birçok avantajı da mevcuttur. Özellikle evine ek gelir getirmek, ev geçimine katkı sağlamak isteyen bayanlar için oldukça cazip bir iştir.

Günde 5-6 saatini bu işe ayıran biri gayet iyi derecede ek gelir sağlar. Hele bir de bir evde 2 kişi olduğunuzu düşünün. Diyelim ki evli ve işsiz bir çift var. Her biri günde 4 makale yazsa ayda 3.600 TL’den hesaplarsak 2 kişi bir ayda 7.200 TL çok rahat kazanır.

Bu da en azından iş bulana kadar bu çifti geçindirir. Rahat bir nefes aldırır. Üstelik makale alım satım piyasası çok hızlıdır. Makalenin başlığına ve içeriğine göre, bir makale 1 saat içinde bile satılabilir. Genellikle en geç 1 gün içinde satılır ve nakde dönüştürülür.

Makale Yazarak Dolar Kazanmak

Eğer yabancı diliniz varsa makale yazarak dolar kazanabilirsiniz. Makale yazarak nasıl dolar kazanırım diye soracak olursanız hemen açıklayalım. Yabancı dilde makale alım satım siteleri var. Ücretlendirme yine 100 kelime üzerinden yapılıyor. Yabancı sitelerde 100 kelimelik yabancı dil makaleye en az 1 dolar ve daha fazlası veriliyor. Yani 1.000 kelimeden oluşan bir makaleden 10 dolar (150 TL) ve hatta çok daha fazlası çok rahat kazanılabilir.

Özellikle iyi derecede İngilizce biliyorsanız makale yazarak para kazanma işi sizin için harika bir iştir. Çünkü yabancı dilde yazdığınız makaleyi Dolar ile satacaksınız ve bu parayı ülkenizde harcayacaksınız. Döviz kurlarının yüksekliğini düşünürseniz harika bir iş!

Yazımızın devamında hem kendi dilinizde yazdığınız makaleler için hem de yabancı dilde yazdığınız makaleler için makale alım satım sitelerinden örnekler vereceğiz. Bu siteler vasıtasıyla yazdığınız makaleleri pazarlayabilir ve kolayca satabilirsiniz.

Makale Yazarak Nasıl Para Kazanırım?

Yukarıda da detaylı bir biçimde belirttiğimiz üzere, herhangi bir konu hakkında yazdığınız makaleleri makale alım satım sitelerine yükleyerek satışa çıkarabilirsiniz. Bu yöntem internetten para kazanma yollarından biri ve en kolayıdır. Aynı zamanda en çok getiriyi bu şekilde elde edersiniz.

Eğer yeni bir para kazandırma uygulaması çıktığında hemen haberdar olmak isterseniz aşağıdaki kısımdan bildirimlere abone olabilirsiniz.

Makale yazarak para kazanmak gerçekten kolay, rahat ve ciddi anlamda getirisi olan bir iştir. Şimdi sizlere yazdığınız makaleleri satışa çıkarabileceğiniz birkaç site örneği vereceğiz.

Aşağıda vereceğimiz örnek makale alış satış siteleri iyi bir geçmişi olan, ödeme konusunda sıkıntı çekmeyeceğiniz sitelerdir. Her siteye makale verilmez, güvenmediğiniz sitelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Evet şimdi karşınızda makale yazarak para kazanabileceğiniz veya makale yazarak ek gelir elde edebileceğiniz makale alım satım sitelerinden örnekler.

Makale Yazarak Para Kazanma Siteleri

R10.Net Yazı Yazarak Para Kazanma Sitesi

R10.net sitesi birçok webmaster ve freelancer olarak çalışanların buluştuğu bir forum. Bu forumda her türlü fiziki ve digital ürünlerin satışı yapılıyor. Bu forumda makale alım satım işleri için özel bir bölüm mevcut. https://www.r10.net/makale-alimi-satisi-icerik-yazarlari/ adresine girdiğinizde bu bölümü görebilir, inceleyebilir ve işlerin nasıl döndüğüne dair bir izlenim edinebilirsiniz.

Makalelerinizi burada satışa sunabilir, siz de kendinize ait bir başlık açarak diğer üyelerden makale siparişi alabilirsiniz. Öncelikle bu foruma üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinizin ardından hızlıca makale satmaya ve yeni makale siparişleri almaya başlayabilirsiniz.

Ülkemizin en popüler yazı yazarak para kazanma sitelerinden biridir. Sadece yazı yazarak değil diğer birçok farklı kategoriyi incelerseniz para kazanmanın çok daha farklı ve legal yolları olduğunu da göreceksiniz.

Makaleyaz.Net Yazı Yaz Para Kazan

Makaleyaz.net adlı web sitesi de uzun yıllardır makale yazarlarının bir araya geldiği, makale alım satım sitelerinden biridir. Burada yüzlerce makale yazarının yazdığı makaleler satış için listelenmektedir. Makale ihtiyacı olan kişiler bu gibi sitelerden beğendikleri makaleleri satın almakta ve makalesi satılan yazara makale parası ödenmektedir.

Bu ve buna benzer sitelerde 100 kelime üzerinden yapılan ücretlendirme biraz düşük olmaktadır. Genellikle 100 kelime makale için 2 TL gibi bir ödeme yapılmaktadır. Daha fazla ödeme almak için bir üstte verdiğimiz tarzda forumlara üye olarak makale alıcısını doğrudan kendiniz bulmanız daha iyi olacaktır.

WmAracı Makale Alışveriş Sitesi

Türkiye’de yayın yapan bir başka makale alışveriş sitesi de WMAracı olarak bilinen webmaster platformudur. Bu platform da sadece makale üzerine kurulu bir platform olmayıp bilgisayar ve internet ile ilgilenen herkesin işine yarayabilecek bilgiler mevcuttur. WmAracı forumunda makale alım satım işleri wmaracı makale alım satım forumu üzerinden yürütülür. Burada hem makale yazarlarına hem de makale ihtiyacı olan web sitesi sahiplerine yani makale alıcılarına ulaşabilirsiniz. Buraya üye olarak kendi makale satış başlığınızı oluşturarak kolayca sipariş almaya başlayabilirsiniz.

İngilizce Makale Yaz Para Kazan Sitesi IWriter

iwriter.com adlı makale yazarak para kazanma sitesi İngilizce makale yazabilenler için gayet güzel bir platform. Makaleleriniz için alabileceğiniz para makalenizin kalitesine göre değişmekle birlikte 1.000 (bin) kelimelik bir makale için 100 dolar bile alabilirsiniz. Sitede yer alan açıklamaya göre 500 kelimelik bir üst düzey makale için 80 Dolara varan ödemeler yapılabiliyor.

Bu rakamlar gerçekçi rakamlar, hayal ürünü değil ve her gün binlerce makale yazarı bu gibi sitelerden oldukça güzel paralar kazanıyorlar. Eğer yabancı dil biliyorsanız hemen yabancı dilde makale yazmaya başlayın ve bu gibi makale alım satım sitelerinde satışa sunun. Dolar üzerinden güzel paralar kazanacaksınız.

Makale yazarak gelir elde edeceğiniz uygulamaları ise bir başka yazımız olan para kazandıran uygulamalar rehberimizde belirtmiştik. O rehberimize de göz atmayı unutmayın.

Yazı Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Evet, bu rehberimizi başından beri okuyanlar yazı yazılarak nasıl para kazanılabileceğini öğrenmiş oldu. Biz bu gönderide yazı yazarak nasıl para kazanabilirim sorununun cevabını vermiş olduk.

Bildiğiniz gibi biz sitemizde asla para kazandırmayacak yöntemler paylaşmıyoruz. Sitemizde yer verdiğimiz ve tavsiye ettiğimiz internetten para kazanma yollarının tamamı gerçek, denediğimiz ve ödeme aldığımız yöntemler. Daha önce denemediğimiz, bilmediğimiz, kullanıcılardan olumlu yorum almamış olan hiçbir uygulama ya da siteyi sizlere önermiyoruz.

Boş vaatlerle insanları kandıran, insanların vaktini çalan hiçbir internet üzerinden para kazanma yöntemini sizlerle paylaşmıyoruz. Örneğin size hiç bir şey kazandırmayan reklam izleyerek para kazanma (daha doğrusu kazanmama) yolları gibi.

Dergilere Yazı Yazarak Para Kazanma

Makale yazarak para kazanmanın bir başka yolu da dergilere yazı yazarak para kazanmadır. Dergilere makale ya da inceleme yazıları gönderebilir ve yayımlanan yazılarınız için ücret alabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz yazı yazarak para kazanma sitelerinin haricinde yazılı basına makale vererek ya da inceleme tarzı yazılar veya haberler yazarak da para kazanmanız mümkündür.

Tebrik Kartı Yazarak Para Kazanma

Son zamanlarda internette ve sosyal medyada tebrik kartı yazın para kazanın gibi ilanlar dolaşmakta ise de bu şekilde para kazanabileceğiniz ciddi bir sektör olmadığını ve ilanlara kesinlikle dikkat edilmesi gerektiğini önemle belirtiyor ve tebrik kartı yazarak para kazanmanın mümkün olmadığını belirtmek istiyoruz.

İngilizce Makale Yazarak Para Kazanmak

Eğer makale yazacak kadar iyi derecede İngilizce biliyorsanız o halde makale yazarak çok ciddi meblağlarda güzel paralar kazanabilirsiniz. İngilizce makale alım satım sitelerinde ya da freelancer tarzı web sitelerinde kolaylıkla iş alabilir ve ücret karşılığında İngilizce makale yazabilirsiniz. Bu İngilizce makale yazarak para kazanma olayına ayrı bir konuda değineceğiz ve ayrıntılı bilgiler vereceğiz.

Makale yazarak nasıl para kazanılır?

Makale yazarak nasıl para kazanılır ve makale yazarak para kazanmak için gerekli olan araçlar nelerdir konulu şemamızı istifadenize sunuyoruz. Aşağıdaki şema ve tahmini maliyet (estimated cost) makale yazmak için gerekli araçların hiçbirine sahip olmayanlar için minimum ve yaklaşık olarak hesaplanmıştır. Makale yazarak para kazanmak için gerekli olan araçlardan (bilgisayar, tablet, laptop ya da telefon) herhangi birine sahip olmanız yeterlidir.

Makale yazarak para kazandıran siteler

Makale yazarak para kazandıran siteler, genel olarak makale yazarlarının buluştukları portallardır. Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yazılan makaleleri biriktirip hazır olarak satışa sunarlar.

Bu tarz siteler bütün içerik editörleri ve bütün içerik yazarları kolaylıkla üye olup para kazanmaya başlayabilirler.

 • Yazkazan
 • R10
 • Upwork
 • Fiverr
 • Freelancer
 • Bionluk
 • Armut.com
 • Wordapp
internetten para kazanma, online para kazanma

Makale yazarak nasıl para kazanılır?

Harcanan Zaman 1 gün

Bir laptop, bilgisayar ya da tablet edinin

Makale yaz para kazan uygulamaları ile kolayca para kazanın

Yazı yazmaya başlamak için öncelikle bir bilgisayar, telefon, tablet ya da laptopa ihtiyacınız olacak.

İnternet bağlantısı edinin

Makale yaz para kazan uygulamaları ile kolayca para kazanın

Makale yazarak para kazanmak için çevrim içi olmanız gerekmektedir. Bu nedenle bir internet bağlantısı edinmeniz gerekir.

Makale sitelerine üye olun

Makale yaz para kazan uygulamaları ile kolayca para kazanın

Bir ya da birkaç makale sitesine üye olun.

İlginizi çeken konulara odaklanın

Makale yaz para kazan uygulamaları ile kolayca para kazanın

Makale sitelerine üye olduğunuzda makale siparişlerini göreceksiniz. İlginizi çeken ve bilgi sahibi olduğunuz bir konu bulun.

Yazmaya başlayın

Makale yaz para kazan uygulamaları ile kolayca para kazanın

İlginizi çeken ve hakkında bilgi verebileceğiniz bir konu bulduktan sonra makale yazmaya başlayabilirsiniz. Konu hakkında bildiklerinizi yazıya dökün ve sizden istenilen kelime adedi kadar yazın.

Yazdığınız yazıyı makale sitesine gönderin

Makale yaz para kazan uygulamaları ile kolayca para kazanın

Yazdığınız yazıyı makale sitesine gönderin ve onaylanmasını bekleyin. Eğer makaleniz özgün ve bilgi açısından tatminkar ise kısa sürede onaylanacaktır.

Yazdığınız makaleden para kazanın

Makale yaz para kazan uygulamaları ile kolayca para kazanın

Artık sıra ödeme almaya geldi. Makaleni onaylandıktan sonra ödemenizi alabilirsiniz. Alacağınız ödeme makalenin uzunluğuna ve kalitesine göre değişecektir. Yaklaşık olarak 100 kelimelik bir makale için 5 TL ödenir.

Tahmini maliyeti: 100 USD

Tedarik:

 • Bilgisayar
 • Telefon
 • Tablet
 • Laptop
 • Yukarıdakilerden herhangi biri

Aletler:

 • Yazı yazma editörü (word vb)
 • İnternet bağlantısı
 • Makale yaz para kazan sitesine üyelik
 • Ve birkaç saat zaman

Malzemeler: Makale yazılacak konunun seçimi Makale yazılacak konu ile ilgili bilgi birikimi İmla kuralları bilgisi Dilbilgisine hakim olma Bilgi verici cümleler kurabilme yeteneği

Yazarak Para Kazanmak

Sonuç itibariyle yazarak para kazanılır mı? Evet gayet de güzel kazanılır, reklam izle para kazan veya anket doldur para kazan gibi yöntemlerin kat ve katı para kazanmak ancak yazarak mümkündür. Yazı yazarak para kazanmak diğer bütün yöntemlerden daha iyi ve daha çok gelir getirici etkiye sahiptir.

Sitemizde paylaştığımız bütün yöntemler günümüz itibariyle geçerli, yalan dolansız ve gerçekten para kazandıracak yöntemlerdir. Okumuş olduğunuz bu makale yazarak para kazanma yolları başlıklı rehber sayesinde birçok kişi internetten para kazanmanın yeni bir yolunu öğrenmiş oldu.

Bu rehberi sürekli güncelleyeceğiz. Yeni bilgiler ve makale yazarak para kazanmanın yeni yollarını keşfettiğimizde bu gönderiyi güncelleyeceğiz. Eğer güncellemelerden haberdar olmak isterseniz güncelleme bildirimlerini açmanız yeterlidir. İnternetten para kazanmanın yeni bir yönteminde görüşmek üzere.

Makale yazarak ayda kaç para kazanılır?

Makale yazarak para kazanma işi internetten para kazanma yolları arasında en popüleri ve en fazla getiri imkanına sahip olanıdır. Kaliteli ve içerik olarak doyurucu bir makalenin 100 kelimesine ortalama olarak 5 TL ödenir. Bir makale yaklaşık olarak 1.000 kelimeden oluşur. Bu demektir ki 1.000 kelimelik bir makaleden 50 TL kazanılabilir. Bir kişi günde en az 3-4 makale yazabilir. Bu da günde 200 TL ve ayda 6.000 TL demektir. Dolayısıyla performansınıza göre makale yazarak ayda 6.000 TL ile 10.000 TL arasında para kazanabilirsiniz.4 thoughts on “Makale Yazarak Para Kazanma, yazı yazarak nasıl para kazanılır?

 1. Harika çok faydalı ve bilgilendirici olmuş bu ekonomi şartlarıyla gelir sağlamak lazım teşekkür ederim

 2. මේක හොද වැඩක් මටත් මේකට සම්බන්ධ වෙන්න ඕනෙ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir