İnternetten Para Kazanma, öğrenciler için internetten para kazanma yolları

İnternetten para kazanma yolları hakkında araştırma yapıyorsanız tam yerine geldiniz. Aradığınız site burası. Burada gerçekten internetten para kazanacağınız yöntemleri öğretiyoruz. Kolay ve hızlıca internetten para kazandıracak yolları öğretiyoruz. Burada boş vaatler, hayal ürünü işler kesinlikle yok. Bu rehberde sadece ve sadece gerçekten para kazandıracak ve ek gelir elde etmenizi sağlayacak cinsten herkesin yapabileceği işler var.Okumakta olduğunuz bu internetten para kazanma yolları başlıklı para kazanma rehberinde boş işler yok, boş vaatler yok, müzik dinleyerek para kazanma, mail okuyarak para kazanma, reklam izleyerek para kazanma, öyle yaparak para kazanma böyle yaparak para kazanma gibi saçma sapan, tamamen hayal ürünü, hiçbir geçerliliği olmayan, ödeme alınıp alınmayacağı belli olmayan hiç bir yöntem yer almayacak. Bu rehberde kullanıcıyı reklam bombardımanına tutarak kendisi kazanan, ancak kullanıcıya hiç bir şey kazandırmadığı gibi kullanıcının vaktini çalan hiçbir uygulama yer almayacak.


Bu rehberde sadece ve sadece gerçekten para kazandıracak olan yöntemler paylaşılacak. Üstelik herkesin yapabileceği, hızlıca ödeme alabileceği, ödeme konusunda sıkıntı olmayan işler yer alacak. Kısacası bu para kazanma rehberinde yer alan yöntemleri uygulayarak kısa sürede gerçekten para kazanabilecek ve aile bütçenize katkıda bulunabileceksiniz.

İnternetten para kazanma konusu pek çok kez ekonomik olarak kazancı yetersiz olan kişilerin aklına takılmış sorularla doludur. İnternetten nasıl para kazanılır? Bu yolla para kazanılabilir mi? Ne kadar kazanabilirim? Şeklinde kafaları kurcalayan soruların sonu gelmez. Aslında bu soruların en temelinde yatan sebeplerin başında ekonomik sıkıntılar gelir. Günlük hayatında kendine ait bir işi olan birisi de olsanız, öğrenci ya da ev hanımı da olsanız ekonomik yönden bazen sıkıntılara girebilirsiniz. Peki, bu gibi durumlarda neler yapılabilir?

İnternette para kazanma yöntemleri başlıklı bu rehberde yer alan işler genel itibariyle sermaye gerektirmeyen, herkesin yapabileceği türden işlerdir. Bu rehberde yer alan internette para kazanma yollarının belli başlı özelliklerini sıralayacak olursak:

 • İnternete bağlı bir bilgisayar ya da telefona sahip olmanız yeterlidir.
 • Hiçbir sermayeye gerek yoktur.
 • Aynı gün ödeme alabileceğiniz işlerdir.
 • Birkaç gün içinde ödeme alabileceğiniz işlerdir.
 • Aylık olarak ödeme alabileceğiniz işler de vardır.
 • Kazandığınız para direkt olarak banka hesabınıza yatar.
 • Büyük emekler gerektirmeyen işlerdir.
 • Genelde kolay ve herkesin yapabileceği işlerdir.
 • Özellikle ev hanımlarının da yapabileceği işlerdir.
 • Evden ya da ofisten yapılabilecek işlerdir.

Az sonra aşağıda listeleyeceğimiz işlerin özellikleri bu şekildedir. Görüldüğü gibi, bizim hazırladığımız internetten para kazanma rehberinde yer alan işler her yaştan herkesin kolayca yapabileceği işlerdir. Biz burada sadece gerçekten ve gerçek para kazandıran işlerden, gerçek para kazandıran uygulamalar ve gerçek para kazandıran sitelerden söz edeceğiz. Tamamen güvenli, olumlu yorumları çok fazla olan, hakkında olumsuz yorum bulunmayan, ödeme konusunda sıkıntı çıkarmayan uygulama ve sitelere yer vereceğiz. Esasında bu kriter kullanıcılar tarafından yapılan yorumlara göre belirlendi. Yoksa biz hiçbir uygulama ya da siteyle ortak çalışma yapmıyoruz.

Şimdi internetten para kazanma rehberimizin esas içeriğine başlayalım. Sizler için hazırladığımız öneriler ve para kazanma yolları sürekli güncellenecek, yeni bir para kazanma yolu keşfettiğimizde hemen buraya ekleyeceğiz ve bu sayfayı güncelleyeceğiz. Dolayısıyla sitemizin bildirimlerine ve e-posta bültenimize abone olursanız bu rehberde meydana gelecek olan güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Şimdi bizim incelediğimiz, denediğimiz, onayladığımız ve güvenli bulduğumuz internetten para kazanma yollarının neler olduğuna bakma zamanı geldi. Haydi başlayalım.


İnternetten Para Kazanma 1 : Makale Yazarak Para Kazanma

Değerli arkadaşlar, internet üzerinden yapılabilecek, en kolay yoldan para kazandıracak, en kısa sürede para kazandıracak, günde ya da ayda en çok parayı kazandıracak olan iş (kim ne derse desin) makale yazarak para kazanma işidir.

Evet internetten para kazanma başlıkları altında birçok sitede yüzlerce başlık yer alır, ama inanın bu başlıkların çoğu palavradır, denenmemiş yöntemlerdir, boş işlerdir. Gerçekten internet üzerinden para kazandıracak bir iş arıyorsanız birinci sırada makale yazarak para kazanma işi gelir. İnternet üzerinden yapılabilecek hiçbir iş size makale yazarak para kazanmak gibi kolay ve hızlı bir şekilde para kazandıramaz. Bu iddialı sözü söylerken bazı hususlara dikkatinizi çekelim, bu sözü söylerken işin herkes için uygun bir olması, bilgisayarın olduğu her yerden yapılabilmesi, işin bitiminden sonra karşılığının hemen alınabilmesi gibi kriterler göz önüne alınmıştır. İnternet üzerinden hisse senedi alıp satarak elbette çok çok daha fazla para kazanılabilir ancak bu hisse senedi alım satım işini kaç kişi yapabilir ki? Kaç kişi en iyi kripto para uygulaması ile ilgileniyor? Burada sadece belli kesimin yapabileceği işlerden değil herkese hitap eden işlerden söz edeceğiz.

İlgili konu: Para kazandıran oyunlarBiz burada hemen hemen herkesin yapabileceği, herkese uygun olan işlerden bahsediyoruz.

Neyse konumuza dönelim. Evet makale yazarak internetten para kazanabilirsiniz. Hem de çok kolay ve kısa sürede kazanırsınız. Makale yazarak internetten para kazanmanın detaylarını aşağıda açıklıyoruz. Dikkatle takip ediniz.

Makale Yazarak İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Web siteleri sürekli güncel makalelere yani içeriklere ihtiyaç duyarlar. Milyonlarca web sitesi sahibi ve editörleri her gün sitelerini güncel tutabilmek için içerik girerler. Sürekli içerik ihtiyacı olan siteler ve bu sitelere makale yazanlar için makale alım satım siteleri ve uygulamaları vardır. Bu tür makale alım-satım sitelerinde makale yazan kişiler yazdıkları makaleleri satışa sunarlar, makale alıcıları ise beğendikleri makaleleri satın alırlar. Bu tarz sitelerde satışa sunacağınız makaleler çok kısa süre içinde yani çoğunlukla aynı gün ya da bir gün sonra satılmış olur. Makalenizin kısa sürede satılma olasılığı makalenin ne kadar ilgi çekici olduğuna ve kaç kelime olduğuna göre de değişir.

Makale yazarak para kazanma işinin işleyişi kısaca böyledir. Makalenizi yazarsınız, makale alım satım sitelerine yüklersiniz ve bir müşterinin gelip makalenizi satın almasını beklersiniz. Yazdığınız yazı satıldığında paranız genellikle aynı gün hesabınıza geçer. Paranın aynı gün ya da birkaç gün içinde hesabınıza yatması önemli. Çünkü acil nakit ihtiyacınız karşılanacak, mesela bir başka yazımızda incelediğimiz anket doldurarak para kazanma yönteminde ödemeler genellikle aylık yapılıyor. Ama makale yaz para kazan olayında sıcak para var, peşin para var.

Bu arada şunu da hatırlatalım ki, sitemize sürekli yeni rehberler ve yeni internetten para kazanma yolları ekleniyor. Para kazandıran bir uygulama çıktığı anda hemen inceleyip eğer olumlu bulduysak sizlerle paylaşıyoruz. Eğer yeni bir para kazandırma uygulaması çıktığında hemen haberdar olmak isterseniz aşağıdaki kısımdan bildirimlere abone olabilirsiniz.

Makale yazarak para yöntemi sadece makale alım satım sitelerinde geçerli değildir. Ülkemizde faaliyet gösteren R10.net, wmaraci.com, YTPara gibi webmaster forumlarına üye olarak, makale forumlarında yer alan makale siparişlerini hemen karşılayabilir, buralardan aldığınız siparişler karşılığında ücretin tamamını ya da yarısını peşin alabilirsiniz. Gördüğünüz gibi makale yazarak para kazanma işi gerçekten çok olası, herkes tarafından yapılabilir bir iştir. Üstelik kısa sürede para kazanmanıza yardımcı olacak bir iştir. Bu gibi forumlardan her gün binlerce kişi sipariş almakta ve para kazanmaktadır. Şu an bile bu forumlara girerseniz onlarca siparişin yazılmak üzere yazar beklediğini göreceksiniz. Dediğimiz gibi, internetten para kazanma yolları çoktur.

Yazı Yazarak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Makale yazarak ne kadar para kazanabileceğinizi gerçekçi rakamlardan örnekler vererek hesaplayalım. Üstelik minimum rakamları verelim ki hiç abartı olmasın. Bizim işimiz abartılı örnekler vererek kullanıcıları kandırmak değil tamamen gerçek rakamlarla gerçekten kazanabileceğiniz paraları söylemek ve kullanıcıyı doğru bilgilendirmekten ibarettir. Yani boşa kürek çektirmiyoruz.

Makale alım satım sitelerinde ya da yukarıda sözünü ettiğimiz webmaster sitelerinde bir makalenin 100 kelimesi minimum 3 TL üzerinden fiyatlandırılır. Yani siz 1.000 kelimeden oluşan bir makale yazdığınızda bunun parasal değeri minimum 30 TL olacaktır. Makaleye biçilen fiyat makalenin içeriğine, konusuna göre artar. Minimum 30 TL rahat alırsınız. Bin kelimeden oluşan bir makale ortalama bir klavye hızı ile en fazla 2 saatte yazılır. Klavyeniz hızlı ise 1 saatte de rahat yazarsınız.

Makaleye başlamadan önce yazacaklarınızı kafanızda belirlerseniz süre konusunda bir probleminiz olmaz. Neyse şimdi hesabımıza geri dönelim. Bir günde ortalama bir yazar en azından 5 tane bin kelimelik makale yazabilir. Bu da toplamda minimum 150 TL eder. Yaklaşık 10 Dolar. Bu hesaptan yola çıkarsak mesela günde 5 tane bin kelimelik makale yazan bir ev hanımı günde 150 TL, ayda ise tam 4.500 TL çok rahat kazanır. Üstelik evin rahatlığında, terlik pijama vaziyetinde dilediği zaman başlar dilediği zaman bırakır vaziyette tamamen keyfine göre çalışarak ayda 4.500 TL aile bütçesine katkı yapmak bu zamanda muazzam bir iştir. Bu iş evden para kazanma yolları içinde en çok tavsiye ettiğimiz rahat bir iştir.

Bu işi alışkanlık haline getirip daha fazla vakit harcayarak kaliteli makaleler hazırlayanlar inanın ayda en az 10.000 TL parayı çok rahat kazanabiliyorlar. Tabii kaliteli makaleler sıradan makaleler gibi 1.000 kelimesi 30 TL üzerinden satılmıyor. 1.000 kelimesi 50-60 hatta 100 TL eden makaleler de var. Kendinizi bu konuda geliştirdikçe siz de daha kaliteli içerikler üretebileceksiniz. Size tavsiyemiz yukarıda bahsettiğimiz webmaster forumlarına üye olarak oralardan iş almanızdır. https://www.r10.net/makale-alimi-satisi-icerik-yazarlari/ hemen bu adresi inceleyin, bu sayfada kendi konu başlığınızı oluşturabilir ve makale siparişi almaya hemen başlayabilirsiniz. Bu gibi forumlarda makale alım satım işleri çok hızlı yürüyor, çok hızlı bir piyasa ve müşteri bulma konusunda hiç zorluk çekmiyorsunuz. Dilerseniz bir de şu adresi deneyin: https://wmaraci.com/forum/makale-alisverisi.html bu sayfada da hızlı işleyen bir makale alım satım sistemi var. Buralara üye olup hızlıca makale yazarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Tamamen gerçek, güvenilir ve nakit para ihtiyacınızı karşılayacak bir yöntemden söz ediyoruz.

Kimler Makale Yazarak Para Kazanabilir?

Makale yazmak için bu işin eğitimini almanız gerekmiyor. Birazcık imla kurallarını bilmeniz yeterli. Hangi konulara ilginiz varsa o konularda makaleleri daha rahat ve kolay yazarsınız. Size yabancı gelen konularda makale yazacaksanız o halde öncesinde internet üzerinden yarım saat kadar bir araştırma yaparsınız, edindiğiniz bilgileri kafanızda harmanlarsınız, sonra makalenize dökersiniz. Aslında yapılacak iş oldukça basit. Üniversite öğrencileri makale yazarak para kazanabilirler, bu şekilde harçlıklarını çıkartabilirler. Ev hanımları, işsiz bayanlar evlerinde makale yazarak para kazanabilirler, böylelikle ek gelir elde ederek aile bütçesine katkıda bulunabilirler. Ancak yine de makale yazarak para kazanmanın size göre olmadığını düşünüyorsanız size para kazandıran uygulamalar başlıklı mobil uygulamalardan para kazanma yolları rehberimizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Çalışan bayanlar veya erkekler bile akşamları makale yazarak ek gelir elde edebilirler. Düşünsenize, bay bayan evli bir çift, her ikisi de günde 2 makale yazsa, her bir makale 30 TL den günde 60 TL gelir elde ederler, ayda 1.800 TL gelir elde etmiş olurlar. Bu zamanda güzel ve sağlam iş 🙂 Atanmayı bekleyen öğretmen adayları, ek iş arayan kişiler, işsiz olanlar, öğrenciler, baylar ve bayanlar, kısacası yaşı ve görevi ne olursa olsun herkes bir şeyler yazarak kolayca para kazanabilir. Bu iş için herhangi bir sermaye gerekmez, internete bağlı bir bilgisayar yeterlidir. Kazandığınız para ise aynı gün banka hesabınıza gönderilir.

İnternetten Para Kazanma 2 : Görev Yap Para Kazan Sitelerinden Para Kazanma

İnternetten para kazanmanın bir diğer yolu da görev yap para kazan sistemlerine katılarak size verilen görevleri yerine getirerek para kazanmaktır. Görev yap para kazan sitelerine üye olarak ya da görev yap para kazan uygulamalarını telefonunuza indirerek hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Görev yap para kazan uygulamalarından kazanacağınız para biraz yukarıda belirttiğimiz makale yazarak kazanacağınız para kadar olmayacaktır ancak yine de ayda 100-150 TL, bazı durumlara göre 200-250 TL gibi paralar kazanmanıza vesile olabilir. Görev yaparak para kazandırma sistemleri çok fazla para kazandırmaz ancak boş vakitlerinizde kolayca yerine getirebileceğiniz görevler sayesinde ufak ufak meblağlar hesabınızda birikecek ve biriken paralar belirli bir miktara ulaştığında bu paraları banka hesabınıza aktarabileceksiniz. Daha fazla detay aşağıda mevcut.

Görev Yap Para Kazan Gerçek mi?

Görev yaparak para kazanma sistemi gerçek bir sistemdir ve gerçekten para kazandırır. Ancak çok büyük meblağlar kazandırmaz. Esasında böyle bir sistemin var olduğu bir gerçektir ve yüz binlerce insan bu yolla para kazanmaktadırlar ancak elbette bu durumu suistimal eden dolandırıcı uygulamalar ve siteler de mevcuttur. Bu nedenle görev yap para kazan uygulamalarından hangisini kullanacağınızı tespit etmek için uygulama hakkındaki yorumları mutlaka detaylıca okuyun.

Güvenilir ve gerçekten para kazandıran görev yap para kazan uygulamasının yorumlarını okuduğunuzda zaten ne kadar güvenilir olduğu, ayda kaç para kazandırdığı, ödemelerin sorunsuzca yapılıp yapılmadığı gibi bilgilere ulaşabilirsiniz. Güvenilir ve ödemelerde sorun çıkarmayan bir görev yap para kazan uygulaması sayesinde aylık küçük meblağlarda ek gelir mahiyetinde paralar kazanabilirsiniz.

Görev Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

 • Öncelikle telefonunuz için Android ya da ios markette güvenli bir görev yap para kazan uygulaması bulun.
 • Uygulamayı telefonunuza yükleyin.
 • Üyelik işlemlerini gerçekleştirin.
 • Banka hesap bilgilerinizi doğru olarak girin.
 • Uygulama sayfasında bulunan görevleri yerine getirmeye başlayın.
 • Görevleri yaptıkça ufak ufak paralar kazanacaksınız.
 • Bakiyeniz 20 TL ya da 30 TL gibi rakamlara ulaştığında para çekme talebinde bulunun.
 • Paranız birkaç gün içinde banka hesabınıza gönderilecektir.
 • Ülkemizdeki görev yap para kazan uygulamalarının genel işleyişi bu şekildedir.

Burada şu soru aklınıza gelebilir. Görev nedir? Görev yapmaktan kasıt nedir, hangi görevleri yapacağız? Hemen ülkemizdeki görev yap para kazan sitelerindeki temel görevlerin neler olduğunu açıklayalım:

 • Youtube’da bir videoyu beğenme görevi
 • Youtube’da bir videoya yorum yazma görevi
 • Youtube’da bir kanala abone olma görevi
 • Instagram’da bir gönderiyi beğenme/yorum yapma görevi
 • Instagram’da bir profili takip etme görevi
 • Facebook’ta bir sayfaya abone olma görevi
 • Facebook’ta bir gruba katılma görevi
 • Google’da bir işletme hakkında yorum yazma görevi
 • Ve benzeri sosyal mecralardaki etkileşim görevleri

Görüldüğü gibi görev yap para kazan sitelerinde ya da uygulamalarında yer alan görevler yukarıdaki gibidir. Genel olarak bu şekildedir. Gerçekleştirilen her bir görev karşılığında 0,1 TL, 0,25 TL, 0,50 TL ya da 1 TL gibi meblağlar kazanılır. Her bir görev tamamlandığında başka bir görev yapılır ve derken hesabınızda paralar birikmeye başlar. Hesabınızdaki tutar belli bir meblağa ulaştığında para çekim talebinde bulunursunuz ve kazandığınız para bir ya da iki gün içinde banka hesabınıza gönderilir. Türkiye’de genellikle en az çekim talebi 20 TL gibi bir rakamdır. Yani görev yap para kazan uygulamasından biriktirdiğiniz para en az 20 TL’ye ulaştığında para çekim talebi gönderebilirsiniz. Para çekim talebiniz kısa süre içinde işleme alınır ve ödemeniz gerçekleştirilir.

Görev yap para kazan sistemi gerçekten para kazandırır mı diye soracak olursanız elbette gerçekten para kazandırır deriz. Tarafımızca denenmiş ve onaylanmıştır. Zaten bu sitede gerçekten para kazandıracak uygulamaları paylaşıyoruz. Denenmemiş, olumlu sonuç alınmamış hiçbir uygulama ya da para kazanma yöntemini sizlerle paylaşmıyoruz.

Görev yap para kazan sistemleri de gerçekten para kazandıran sistemlerdir ancak makale yaz para kazan sistemleri kadar ciddi rakamlar kazandırmazlar. Ancak boş vakitlerinizde ara sıra gerçekleştireceğiniz görevler sayesinde aylık çay çorba parası kazanabileceğiniz sistemlerdir. Yani ortalama bir emekle ayda en fazla 150 TL belki 200 TL kazanırsınız. Daha fazlasını görev yap para kazan sitelerinden kazanmak zor. Ama internetten para kazanmanın bin bir yolu var. Her birinin getirisi farklı. Bu yazımızda çok daha fazlasını kazanabileceğiniz yöntemler de var. Görev yap para kazan siteleri okul harçlığını çıkartmak isteyen üniversite öğrencileri için, aile bütçesine katkı sağlamak ve ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları için uygun bir para kazanma yoludur.

Görev yap para kazan sistemlerine üye olmadan önce yorumları okumak önemlidir. Kullanıcının vaktini çalıp onca emeğe rağmen dişe dokunur bir para kazandırmayan görev yap para kazan sistemleri de vardır. Bunlardan uzak durmak gerekir. Zaten bir uygulama marketinden görev yap para kazan uygulaması hakkındaki yorumları okuduğunuzda indirmeye değer olup olmadığını anlayabilirsiniz.

İnternetten Para Kazanma 3 : Logo Yaparak Para Kazanma

İnternetten para kazanmanın bir başka yolu da logo yaparak para kazanmaktır. Hemen aklınızda şunlar gelmesin : ya ben grafik bilmem, photoshop bilmem, logo bilmem nasıl yapayım da para kazanayım, hem bana kim logo siparişi verir ki? Böyle düşünmenize hiç gerek yok. Logo tasarlayabilmek için Photoshop, Illustrator ya da benzeri programları bilmenize gerek yok. Hazır logo yapma programları ve logo yapma uygulamaları da var. Bunları kullanarak gayet güzel logolar yapabilirsiniz. Bir firma, bir marka, bir sayfa ya da bir web sitesi için logo tasarlarken Photoshop programını ne kadar bildiğinizden ziyade hayal gücünüzün ne kadar geniş olduğu daha önemlidir. Yaratmak yalnızca Allah’a mahsustur ancak bu tabir çok kullanıldığı için söylüyoruz, logo tasarımı yaparken yaratıcılığınız her şeyden daha önemlidir.

Siz de güzel ve yaratıcı, farklı logolar tasarladığınız takdirde gayet güzel miktarlarda logo tasarım siparişi alabilirsiniz. Bu logo tasarım işleri de en çok webmaster forumlarında dönmektedir. Buralarda bu işlerin ticareti çok hızlıdır. Örneğin hemen şu adrese gidin ve inceleyin: https://www.r10.net/ucretli-tasarim-isleri/ göreceksiniz ki logo tasarımı yaptırmak isteyen onlarca müşteri var. Hemen siz de bu foruma üye olarak referans görsellerinizi potansiyel müşterilerinize gösterin, yani daha önce yaptığınız çalışmaları gösterin. Çalışmalarınızı beğenen insanlar logo tasarım işini size vereceklerdir. Bu sipariş alma işi insanların daha önceki çalışmalarınızı ve demo örneklerinizi beğenmelerine bağlıdır.

İlgili konu : Bu arada not olarak şunu da belirtelim. İnternetten para kazanma yollarından biri de TikTok para kazanma yöntemidir.

Bu tarz webmaster forumlarından çok sayıda iş alabilirsiniz. Hiç yapılmayacak abartılı bir tarafı yoktur. Bilgisayar kullanmayı orta derece bilen biri bile bu işlerden çok rahat para kazanabilir.

Logo Yaparak Ayda Kaç Para Kazanılır?

Logo tasarlayarak ayda kazanabileceğiniz paranın temelde bir sınırı yoktur elbette. Ne kadar çok sipariş alırsanız o kadar çok para kazanırsınız. Normalde günümüzde bir web sitesi logosu yaklaşık 100 TL’den yapılmaktadır. Yani logo tasarlayan kişiler bir logo için 100 TL talep etmektedir. Siz de başlangıçta 75-80 TL gibi bir ücretle logo yapma işine başlayabilirsiniz. Ayda 10 sipariş alsanız en azından 750 TL yapar. Ek gelir olarak değerlendirildiğinde 750 TL gayet güzel bir rakamdır. Bütçeye katkı niteliğindedir. Bu yazımızı güncellediğimizde en kolay ve en farklı logo tasarımlarını hangi programlar ile yapabileceğinizi de sizlere öğreteceğiz. Bu nedenle sitemizin bildirimlerine ve e-posta bültenimize abone olmayı unutmayınız.

Logo Tasarlayarak Kimler Para Kazanabilir?

Aslında logo yapmak için özel bir eğitim şartı olmamakla birlikte, ortalama düzeyde bilgisayar kullanmayı bilmek, bazı programlara aşina olmak, en önemlisi de farklı şeyler düşünebilmek farklı tasarımlar ortaya koyabilmek bu iş için önemlidir. Logo yapma programları sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Yüzlerce hatta binlerce hazır logo şablonu içeren logo tasarım programları ya da logo tasarım uygulamaları sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Hazır logo yapma programlarını kullanabilen herkes logo yapabilir.

Değerli ziyaretçimiz, internetten para kazanma yolları çok çeşitlidir. Bu yazı sizi tatmin etmediyse bir de para kazandıran uygulamalar adlı rehberimize göz atmanızı tavsiye ederiz. Okumakta olduğunuz bu sayfaya yeni maddeler eklenecek ve sık sık güncellenecektir. Bu internetten para kazanma rehberine sürekli olarak internet üzerinden gerçekten para kazanabileceğiniz yeni yöntemler ekleyeceğiz. Bu nedenle bu yazımızı sık sık ziyaret etmenizi, sitemizin bildirimlerine abone olmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bol kazançlı günler dileriz.Bunları da beğenebilirsin
6 Yorumlar
 1. Sümeyye diyor

  Faydalı içerik bilgilendirici nasıl ek gelir kazanacağımı öğrendim bu ekonomi de çok yararlı oldu teşekkür ederim

 2. Hayrullo diyor

  Zor ekan

 3. Хадича diyor

  Керемет

 4. Байэл diyor

  Ойумда бары жакшы болотко деген ойдомун

 5. Anonim diyor

  Ото сонун

 6. Албина diyor

  Мен акча тапсам болобу 14 жаштамын али

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.