Berlin’de Almanca Kursu Tavsiyesi

0

Almanca öğrenmek için Almanya Berlin’de bulunan dil okullarını tercih etmeyi düşünenler için hazırladığımız Berlin’de En İyi Almanca Kursu başlıklı yazımızı dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz. Bu yazı ile genel Almanca konusunda eğitim veren, öğrenci yorumlarına göre en yüksek puanı almayı başaran ve yaşam şartlarının daha kolay olduğu Berlin şehrinde bulunan en iyi en ekonomik üç dil okulu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.Module Course Berlin – F+U Academy of Languages

2013 yılında açılan Almanca kursu, birçok dil okuluna göre daha yeni olmasına rağmen ekonomik oluşu ve eğitimi nedeniyle tercih edilenler arasında. Dil okulunda sınıf mevcudu maksimum 15 öğrenci, öğrencilerin yaş grubu ise 16 yaş üstünde ortalama 20 yaştır. Pazartesi ve Cuma günleri eğitim veren kursun toplam eğitim süresi1-52 hafta arasında değişiklik gösteriyor. Haftalık 45’er dakikalık 10 ders yapılıyor.

BWS Germanlingua Berlin – German pronunciation

Berlin şehrinde bulunan en ekonomik dil kurslarında birisidir. 1984 yılında açılmıştır ve 9 derslik ile hizmet vermeye devam etmektedir. Tüm seviyelere uygun eğitim veren dil okulunda sınıf mevcudunun ortalama 1 maksimum 2’dir. Öğrencilerinin yaş ortalaması 16-25 arası olan dil okulu, her pazartesi yeni başlayanlar için grup başlangıcı yapar. Kurs süresi toplamda 48 haftaya kadar devam eder ve haftada 45 dakikalık 3 ders yapıldığı görülür. Haftanın pazartesi ve Cuma günlerine ders koyan dil okulunda önceden belirledikleri bazı tatil günleri olabiliyor ve bu günlerde ders seçmemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Dil okulunu tercih etmeyi düşündüğünüzde önceden tatil günlerini öğrenmenizde fayda var.GLS German Language School Berlin – Standard Course

Berlin’de bulunan dil okulu 1983 senesinde açılmıştır ve şuan 50 derslik ile hizmet vermektedir. Konuşma, dinleme, yazma, okuma, telaffuz, gramer ve kelime gibi yabancı dil eğitimine dair tüm alanlarda faaliyet göstermektedir. Dersliklerde bulunan sınıf mevcudu ortalama 8, maksimum 12 kişidir. 18-27 yaş aralığında öğrencisi bulunan dil okulu, sabah grubu dersi yapmaktadır. Eğitim süresi 1-52 hafta arası değişmektedir ve her pazartesi yeni başlayanlar için yeni grup açılır.  Haftada 45 dakikalık 20 ders yapılmaktadır.


almanca ogrenme kitabi

Değerli ziyaretçilerimiz, küçükten büyüğe her kesime hitap eden, son derece güzel bir şekilde tasarlanmış olan, renkli, bol resimli ve hem çok ayrıntılı hem de anlaşılır Türkçe konu anlatımı ihtiva eden Almanca öğrenme kitabımızı incelemek ve satın almak için yukarıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Kendi kendine Almanca öğrenmek isteyenler ve okul için yardımcı drs kitabı arayanlar için harika bir kitap olduğunu ve herkese kolayca Almanca öğretebileceğini şimdiden gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.


BU SOHBETİ SAKIN İZLEME, DELİ OLURSUN
Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

one × four =