Münih’te Almanca Kursu Tavsiyesi

0

Almanca öğrenmek için Almanya’yı tercih edenlerin bir Berlin’den sonra bir diğer tercihi ise Münih diyebiliriz. Münih’te bulunan dil okulları hakkında bilgi edinmek için, genel Almanca eğitimi, ekonomiklik ve öğrencilerin sıklıkla tercih ettikleri sınıflandırmaya göre hazırladığımız Münih’te En İyi Almanca Kursu başlıklı yazımızı dikkatlice incelemenizi tavsiye ederiz. Münih şehrinde bulunan en iyi ve bunun yanında en ekonomik üç dil okulunu aşağıda bulabilirsiniz.Intensive German 20 Münih – inlingua Sprachschule

Münih’te bulunan bu dil okulunun aynı şehirde toplam 3 şubesi bulunmaktadır. Intensive German 20 1978 senesinde açılmıştır ve günümüzde 48 derslik ile eğitime devam eder. 16 yaş ve üstü gruplar için her seviyede Almanca eğitimi vermektedir. Sınıf mevcudu ortama 8, maksimum 12 öğrenciden oluşur. Ders yapılan günler hafta içi pazartesi ve Cuma olarak belirlenmiştir ve haftalık 45’er dakika süren 20 ders yapılmaktadır. Eğitim süresi toplamda 1-12 hafta arası değişiklik gösterirken, dil okulunda her pazartesi yeni başlayacak öğrenciler için grup açılabilir.Standard German Course Münih – did deutsch-institut Munich

1977 yılından bu yana Münih’te hizmet veren dil okulu toplamda 11 dersliğe sahip. Sınıf mevcudunun 12-15 öğrenci ortalamasında değişmek de ve öğrenci grupları 17 yaş ve üstündedir. Dersler her pazartesi yeni başlayanlar düşünülerek düzenlenmektedir. Bir haftada 45 dakika süren toplam 20 ders yapıldığı görülür ve toplam eğitim süresi 1-48 hafta arası değişir. Aynı zamanda hem sabah oturumuna hem de öğleden sonra oturumuna sahip olması bir avantajdır. Diğer tüm kurslarda da olduğu gibi eğitimi tamamlayan öğrencilere kurs sonunda bitirme belgesi verilmektedir.

Intensive Course Münih – Sprachcaffe Munich

Toplamda 7 adet dersliği bulunan kursta, sınıf mevcudu maksimum 12, yaş aralığı ise 16 ve üstü olarak belirlenmiş durumdadır. Genel Almanca ve tüm seviyelerde eğitim vermektedir. Eğitimin tamamlanma süresi maksimum 52 haftadır. Haftada toplam 30 ders yapılır ve her ders süresi 45 dakikadır.


almanca ogrenme kitabi

Değerli ziyaretçilerimiz, küçükten büyüğe her kesime hitap eden, son derece güzel bir şekilde tasarlanmış olan, renkli, bol resimli ve hem çok ayrıntılı hem de anlaşılır Türkçe konu anlatımı ihtiva eden Almanca öğrenme kitabımızı incelemek ve satın almak için yukarıdaki görsele tıklayabilirsiniz. Kendi kendine Almanca öğrenmek isteyenler ve okul için yardımcı drs kitabı arayanlar için harika bir kitap olduğunu ve herkese kolayca Almanca öğretebileceğini şimdiden gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.


BU SOHBETİ SAKIN İZLEME, DELİ OLURSUN
Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

four × three =