A1 Almanca Kursu ve Aile Birleşimi Kursu

Almanca A1 Sınavı Kursları, Almanca Aile Birleşimi Kursları ile ilgili bilgiler. Öncelikle şunu önemle belirtelim ki, bu videoyu buraya koyma amacımız hiçbir firmanın reklamını yapmak, kimseyi övmek değildir.Ancak bu arkadaşların Almanca A1 sınavını kazandıktan sonraki hallerini izlemek çok keyifli.
İnsan izledikçe en az onlar kadar mutlu oluyor.

Bizler özellikle büyük şehirlerde çok duyuyoruz, bazı kurslar A1 sınavına hazırlananlarla resmen dalga geçiyor.
Öyle kurslar var ki, kursun hocası A1 sınavına girse kesinlikle kazanamaz.
Bu yüzden sizleri burada uyarıyoruz, adını sanını duymadığınız ve başarı oranı yüksek olmayan hiçbir kursa gitmeyin arkadaşlar.

Özellikle büyük şehirlerde çok yaşanıyor; bazı kurslar Almanca A1 aile birleşimi sınavına hazırlananlarla resmen dalga geçiyor.
Öyle kurslar var ki, kursun Almanca hocası Almanca A1 sınavına girse kesinlikle kazanamaz. Bu yüzden sizleri burada uyarıyoruz, adını sanını duymadığınız ve başarı oranı yüksek olmayan hiçbir kursa gitmeyin. Hele hele bir Almanca kursu diğerlerinden çok daha düşük fiyatlar teklif ediyorsa kesinlikle iyice araştırmadan o kursa kaydolmayın.


Siz siz olun kursa kaydolmadan önce dikkatlice araştırın, daha önce gidenleri bulabilirseniz sorun, kurstan referans isteyin, başarı oranlarını öğrenin, kursa yazılmadan önce misafir olarak Almanca derslerine katılıp katılamayacağınızı öğrenin, kursun en azından birkaç yıldır faaliyet göstermesine dikkat edin, internetten araştırın, kursun bir web sitesinin olmasına ve ziyaretçi ve kursiyer yorumlarının sitede bulunmasına dikkat edin. Kursa giden birçok kişi kursların web sitelerine kurs hakkındaki görüşlerini yazmaktadırlar.

Özellikle kursa yazılmadan önce misafir olarak Almanca derslerine katılıp katılamayacağınızı öğrenin.
Bir çok Almanca kursu bunu memnuniyetle kabul edecektir. Çünkü kaliteli bir kurs kalitesini göstermek ister.
Ancak herkesin şikayet ettiği, gidenlerin memnun kalmadığı bir kurs “foyam ortaya çıkacak” düşüncesi ile sizden ücret almadan sizi derse sokmak istemeyecektir.


Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın, Eskişehir illerinde ve bunların çevre illerinde yaşayan arkadaşlar güvenilir ve başarılı Almanca kursları konusunda bizlerden de yardım talep edebilirler. E-posta adresimize veya bu konunun altında bulunan yorum kısmına yazmanız yeterlidir.

Bizler bu videodaki arkadaşları ve kursu başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.