TikTok Para Kazanmak, tiktoktan nasıl para kazanılır? Tiktok videolarından para kazanmak

TikTok Para Kazanmak, tiktoktan nasıl para kazanılır? Tiktok videolarından para kazanmak
Gönderi Tarihi: 13.01.2024

TikTok uygulamasından nasıl para kazanılır? Daha doğrusu TikTok uygulamasından para kazanılır mı? TikTok para kazanma hakkında her şeyi bu rehberde bulacaksınız diyerek konumuza başlayalım. TikTok uygulamasını bilmeyeniniz duymayanınız yoktur. TikTok uygulaması agresif bir reklam politikası neticesinde nihayet dünya genelinde istediği başarıyı yakalamış gibi görünüyor. Kullanıcı kitlesi bir hayli genişleyen ve oldukça popüler hale gelen video yayınlama ve izleme uygulaması olan Tiktok ile para kazanmak artık mümkün.

TikTok uygulamasının oldukça popüler olmasının ardından internetten para kazanma yollarına yeni bir model daha eklenmiş oldu diyebiliriz. Evet TikTok üzerinden para kazanma olayı günümüzde gerçekten internetten para kazanma yollarından biri haline geldi. Tiktok uygulaması gerçekten para kazandırıyor, bu konuda sıkıntı yok. Zaten sitemizde yalnızca gerçekten para kazandıran uygulamaları sizlerle paylaşıyoruz. Para kazandırmayan, insanların vaktini boş yere çalan, büyük emek isteyerek küçük meblağlar kazandıran hiçbir uygulama ya siteye yer vermiyoruz, bunları sizlere tavsiye etmiyoruz.

Tiktok Para Kazandırıyor mu?

Evet, Tiktok uygulamasına yeni eklenen para kazanma özellikleri sayesinde günümüzde Tiktok uygulamasından para kazanmak mümkündür. Üstelik gerçek para kazanıyorsunuz ve kazandığınız paralar kısa süre içerisinde banka hesabınıza gönderiliyor. Tiktok uygulamasında herhangi bir hile yapmadığınız ya da Tiktok politikalarına aykırı bir davranış içinde bulunmadığınız takdirde Tiktok üzerinden devamlı şekilde para kazanmanız mümkün. Tiktok’tan para kazanmanın bütün detaylarını bu Tiktok’tan para kazanma rehberimizin devamında bulacaksınız. Ancak TikTok’tan anlamıyorsanız ve kendinize gelir getirecek başka uygulamalar arıyorsanız para kazandıran uygulamalar başlıklı rehberimizi okumanızı öneririz.

Ancak bir hatırlatma yapalım. TikTok’u kullanırken dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar var. Örneğin, ayrımcılık, ırkçılık, kin ve nefret söylemleri, cinsellik, açık saçıklık, çıplaklık unsurları, şiddet, zulüm ve benzerleri kesinlikle yasak. Dolayısıyla çıplaklık, açık saçıklık, kin nefret ve benzeri videolardan kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Aksi halde ödül programından derhal uzaklaştırılıyorsunuz ve ödeme alamıyorsunuz. Bu tarz videoları çekenler ve izleyenler büyük risk altında.

Tiktoktan Para Kazanma Yolları Nelerdir?

Tiktok’tan para kazanmanın birkaç farklı yöntemi vardır. Bu yöntemleri ayrı başlıklar halinde açıklayacağız. Ancak her bir yöntem hakkında kısaca bilgilendirme yapalım. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, Tiktok da dahil olmak üzere bu tür mecralardan (gerek instagram olsun, gerekse youtube olsun vb.) para kazanabilmek için bir kitlenizin olması şart. Yani en azından bir miktar insana ulaşabilmelisiniz. Bu iş Youtube için de geçerlidir. Videolarınız izlenmiyorsa Youtube ya da herhangi bir platform size ödeme yapmaz. Öncelikle videolarınızın izlenmesi gerekir. Videolarınızın izlenmesi için de kaliteli içerikler üretmelisiniz. Bir miktar takipçiniz olmalı. Yani insanlara ulaşabilmelisiniz. Bu biraz zaman alır ancak kaliteli içerikler her zaman kendisini gösterir ve kısa sürede sizin de takipçi sayınız artmaya başlar. Ben bu işle uğraşamam diyenler için daha kolay para kazanma yolları da var elbette, mesela evden para kazanma yolları rehberimizi okuyarak daha kolay ve hızlı bir şekilde para kazanma yollarına da ulaşabilirsiniz.

Bu arada şunu da hatırlatalım ki, sitemize sürekli yeni rehberler ve yeni internetten para kazanma yolları ekleniyor. Para kazandıran bir uygulama çıktığı anda hemen inceleyip eğer olumlu bulduysak sizlerle paylaşıyoruz. Eğer yeni bir para kazandırma uygulaması çıktığında hemen haberdar olmak isterseniz aşağıdaki kısımdan bildirimlere abone olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra henüz belirli bir kitleniz olmadan da Tiktoktan para kazanabilmek mümkündür. Bunun yolu ise Tiktok ödül programına katılmaktır. Kısaca özetleyecek olursak, Tiktok ödül programı dediğimiz şey, Tiktoka üye olup üye olduktan sonra diğer arkadaşlarınızı da tiktok uygulamasını kullanmaya davet etmenizdir. Sizin davet kodunuzla tiktok kullanmaya başlayan her bir kişi için Tiktok puanı kazanırsınız ve kazandığınız bu puanları TikTok uygulamasında kullanabildiğiniz gibi, nakit paraya da çevirebilir ve parayı banka hesabınıza aktarabilirsiniz. TikTokta para kazanmak için böyle bir yöntem de mevcuttur.

Bazı arkadaşlar TikTok’tan para kazanma olayını reklam izleyerek para kazanma olayı ile karıştırıyorlar. Sanıldığı gibi TikTok uygulaması bir reklam izle para kazan uygulaması değil. Onu da sırası gelmişken belirtelim.

Şimdi dilerseniz Tiktok uygulamasından para kazanma yolları hakkında daha derine inelim ve daha detaylı olarak tek tek açıklayalım. Belirtmiş olduğumuz bu Tiktok üzerinden para kazanma yöntemleri hem denenmiş hem de Tiktok resmi sitesinde yer alan bilgilerdir. Yani acaba gerçekten Tiktoktan para kazanır mıyım, param hesabıma yatar mı gibi konularda endişelenmenize gerek yoktur.


İlginizi Çekebilir: İnternetten para kazanmak mümkün mü? Reklam izle para kazan uygulamaları hakkında şok gerçekleri okumak için TIKLAYIN
Sadece bir cep telefonu ve internet bağlantısıyla oyun oynayarak ayda ne kadar para kazanabilirsiniz merak ediyor musunuz? Para kazandıran oyunları öğrenmek için TIKLAYIN
Evde para kazanma yolları hakkında ilginç ve gerçek yöntemleri öğrenmek ister misiniz? Evde çalışarak nasıl para kazanırsınız? Öğrenmek için TIKLAYIN

TikToktan para kazanma yollarına geçmeden önce bir uyarıda bulunalım. Bugün günümüz itibariyle gerek Tiktok olsun gerekse buna benzer uygulamalar olsun, tamam para kazandırıyor buna diyecek bir şey yok ancak bu tür platformlarda çok fazla ahlaksız, çok rezil insanlar da var. Edepsizlik, ahlaksızlık almış başını gitmiş. Yeni bir akım başlatacağım diye insanlar insan kılığından çıkıyor. Takipçi toplayacağım diye maymun gibi ortalıkta gezinenler de var. Gereksiz milyonlarca video var. O videoyu izleyim, bu videoyu izleyim derken, bir bakmışsınız saatlerinizi boş yere harcamışsınız. Bu tarz yayıncılardan uzak olun. Rezil bir şekilde izlenerek para kazanmayı düşünüyorsanız alın o parayı başınıza çalın. Hiç bulaşmayın. Bu yazı insanlara faydalı içerik üreterek para kazanmayı düşünenler için hazırlanmıştır. Rezilane videolar çekerek para kazanmayı düşünenler için değil. Siz de güzel ve faydalı bir akım başlatabilirsiniz. Hayal gücünüze bağlı. Dilerseniz daha ahlaki ve daha çok para kazandıracak olan internetten para kazanma rehberimizi okuyabilirsiniz. O rehberde çok daha fazla gelir getirici yöntem mevcut.

İlgili konu: Para kazandıran oyunlar

TikTok Ödülleri İle Para Kazanma

TikTok’un TikTok Ödülleri adlı bir programı vardır. Bu program aynı zamanda yönlendirme programı da sayılır. Yönlendirme demek yani bir TikTok kullanıcısının arkadaşlarını da uygulamayı kullanmaya davet etmesi demektir. Yani TikTok ödül programına katılıyorsunuz, tiktok uygulamasını indirmeleri için arkadaşlarınıza indirme bağlantısı gönderiyorsunuz, sizin gönderdiğiniz link üzerinden Tiktok uygulamasını telefonuna yükleyen ve kullanmaya başlayan her bir arkadaşınız için TikTok ödülü kazanıyorsunuz. TikTok ödülleriniz belli bir miktara ulaştığında bu ödülleri nakit paraya çevirip banka hesabınıza aktarıyorsunuz.

TikTok’un kendi resmi sitesinde TikTok ödül programı ile ilgili açıklamaları şu şekilde: Kullanıcılar için TikTok başvuru uygunluk kriterleri çok basittir. Tek yapmanız gereken aktif bir TikTok hesabına sahip olmaktır, bu şekilde yönlendirmeye (arkadaşlarınızı davet etmeye) başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, mevcut tüm kullanıcılar ve yeni yönlendirmeler, yönlendirme programının avantajlarından yararlanmak için minimum yaş şartını yerine getirmek zorundadır. Yaş şartları ise şu şekildedir, Mısır ülkesindeki katılımcıların en az 21 yaşında olması, Japonya ülkesindeki katılımcıların 20, Kore 19 ve diğer ülkelerde yaşayanların ise en az 18 yaşında olması gerekiyor.Tiktok ödül programından ödül kazanabilmek için, davet edilen kişinin daha önce TikTok uygulamasını hiç kullanmamış ve telefonuna indirmemiş olması gerekiyor. Bu bakımdan değerlendirildiğinde bu yöntem ile para kazanmanın pek de kolay olmadığı anlaşılıyor.

TikTok ödülleri hakkında detaylı bilgi için yine resmi sitedeki açıklamalara burada yer vermek istiyoruz, devam edelim: TikTok Ödülleri, tiktok’tan dünyanın dört bir yanındaki kullanıcı topluluğumuza takdirin bir göstergesidir. Tiktok ödülleri, TikTok yönlendirme programı kapsamında kazanılan ödülün para birimidir. Mevcut bir kullanıcı yeni bir kullanıcıyı platforma katılmaya davet ettiğinde, TikTok Ödülleri kazanılabilir. Yeni kullanıcı bir profil oluşturup arkadaşının davet kodu ile girer girmez onu yönlendiren kişi kazanmaya başlar. TikTok Ödülleriyle daha da fazla kazanmak için, yeni kullanıcılar etkinlik sayfasından erişilebilen düzenli video izleme görevlerine katılabilir. Bunlar, yeni kullanıcının ve yönlendirenin TikTok Ödülleri kazanmasını sağlayacaktır. Bu tür video izleme etkinlikleri genellikle zamana bağlıdır. Bu nedenle, yeni kullanıcının her iki tarafın da ödül kazanmaya hak kazanabilmesi için videoları belirtilen süre içinde izlemesi gerekir.

TikTok resmi sitesinde ayrıca şu bilgiler mevcut: Kazanılan TikTok yönlendirme ödüllerinizi gerçek para karşılığında kullanabilirsiniz. Ama hepsi bu değil! TikTok ödüllerinizi belirli ülkelerde kupon veya mobil kontör olarak da kullanabilirsiniz. Ödüller sabit bir oranda nakde çevrilecektir. Ülkenizde hangi ödüllerin mevcut olduğu hakkında daha fazla bilgi için TikTok uygulamanızı kontrol edin.

Tiktok Ödülleri Nakit Paraya Nasıl Çevrilir?

Bu soruya da resmi sitede bulunan bir açıklama ile yanıt verelim: TikTok ödüllerinizi nakit olarak çekmek sorunsuz bir işlemdir. Tek yapmanız gereken PayPal veya banka hesabınız gibi e-ödeme kanallarınızı Tiktok’a bağlamak ve istediğiniz tutarı çekmek. TikTok üzerinden para kazanmanın bir yöntemi de bu. Ayrıca şunu da biz belirtelim ki, TikTok ödülleri üzerinden kazanılabilecek parada bir sınır yoktur. Yani üst limit yoktur. Yapmanız gereken şey, arkadaşlarınızı tiktok’a katılmaya davet etmek. Uygulamayı indirip videoları izledikçe, ikiniz de TikTok ödül puanları kazanacaksınız. Tiktok ödül puanları kazanabilmeniz için arkadaşınızın telefonuna daha önceden hiçbir şekilde TikTok uygulamasını indirmemiş olması gerekiyor. İndirip silmişse bile bu yöntem geçerli değil.

Adım Adım Tiktok Ödüllerinden Para Kazanma

Bir TikTok kullanıcısı olarak TikTok ödüllerine katılabilir ve para kazanmaya hemen başlayabilirsiniz. Adım adım TikTok’tan nasıl para kazanabileceğinizi anlatıyoruz.

 • TikTok uygulamasını açın.
 • Keşfet, Sizin için veya Profil sayfasına gidin.
 • TikTok ödülleri butonuna tıklayın.
 • Ardından ekranın sol üst köşesinde bulunan bozuk para simgesine tıklayın.
 • Açılan sayfada yönlendirme bağlantınızı ve davet kodunuzu bulun.
 • Bu yönlendirme bağlantısı arkadaşlarınızı TikTok uygulamasına davet etmek için kullanılacak.
 • Yönlendirme bağlantısını arkadaşlarınıza göndererek TikTok’a davet edin.
 • Uygulamayı indiren arkadaşınız sizin ona verdiğiniz tavsiye kodunu girdikten sonra otomatik olarak puan kazanacaksınız.
 • Eğer siz bir arkadaşınız tarafından yönlendirildiyseniz o halde TikTok puanları kazanmak için Tiktok uygulamasını açıp Profil bölümüne gidin.
 • Kullanıcı adınızın yanındaki bozuk para simgesine tıklayın.
 • Açılan sayfadaki boşluğa davetiye yönlendirme kodunuzu girin.
 • Daha sonra kendi yönlendirme bağlantınızı ve kodunuzu artık başkalarına gönderebilirsiniz.
 • Arkadaşlarınız sizin davetiye kodunuz ile TikToka üye oldukça siz de puanlar kazanacaksınız.

TikTok’u kullanırken dikkat etmeniz gereken belli başlı hususlar var. Örneğin, ayrımcılık, ırkçılık, kin ve nefret söylemleri, cinsellik, açık saçıklık, çıplaklık unsurları, şiddet, zulüm ve benzerleri kesinlikle yasak. Dolayısıyla çıplaklık, açık saçıklık, kin nefret ve benzeri videolardan kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Aksi halde ödül programından derhal uzaklaştırılıyorsunuz ve ödeme alamıyorsunuz.

Şimdi de Tiktok uygulamasından para kazanabileceğiniz başka bir yol söyleyelim. Bu yol yukarıdaki anlattığımız TikTok ödül programından daha kolay ve daha kazançlı bir yol. Aşağıda detaylarına yer vereceğiz. Daha kazançlı bir yol demişken, neden makale yazarak para kazanma rehberimizi okuyup da daha çok ve hızlı bir şekilde para kazanmayı denemiyorsunuz? TikToktan kazanacağınız paradan çok daha fazlasını makale yazarak kazanabilirsiniz. Hem de anında nakit olarak!

Bu arada şunu da hatırlatalım ki, sitemize sürekli yeni rehberler ve yeni internetten para kazanma yolları ekleniyor. Para kazandıran bir uygulama çıktığı anda hemen inceleyip eğer olumlu bulduysak sizlerle paylaşıyoruz. Eğer yeni bir para kazandırma uygulaması çıktığında hemen haberdar olmak isterseniz aşağıdaki kısımdan bildirimlere abone olabilirsiniz.

TikTok Videolarına Reklam Alarak Para Kazanma

Bu yöntemle videolarınıza reklam alarak da TikTok üzerinden para kazanabilirsiniz. Gerçi bu reklam alarak para kazanma yöntemi sadece TikTok’ta geçerli değil. Instagram, Facebook, Youtube ve benzeri uygulamalarda da reklam alarak para kazanma olanağı var. Tabii bu reklam alıp para kazanma olayında takipçi kitleniz önemli. Yani çok fazla sayıda takipçisi olanlar bu işi yapabilir, takdir edersiniz ki takipçi sayısı az olan kişilerin videolarına hiç bir firma reklam vermek istemez.

Takipçi sayısı yüksek olan kişiler ise reklam alarak para kazanabilirler. Bu kişiler ya direkt olarak firmalarla kendileri iletişime geçerek ya da firmaların bu kişilerle irtibata geçmesi sonucu videolarına reklam alırlar, reklam videoları çekerler ve yayınlarlar. Bu şekilde reklam veren firmadan ücret alırlar ve bu şekilde para kazanmış olurlar.

Tiktok videolarıma nasıl reklam alırım diye soracak olursanız daha detaylı bilgi verelim. Diyelim ki takipçi sayınız oldukça fazla ve siz bu durumu avantaja çevirmek istiyorsunuz. O halde belli başlı firmaların web sitelerine girin. İstediğiniz her firma olabilir. Hatta yerel firmalar da olabilir. Bir lokanta, market, kuyumcu, tuhafiyeci ve benzeri herşey olabilir. Bu firmaların web sitelerine girin ve iletişim kısmında yer alan e-posta adreslerine bir e-mail gönderin. E-mail içeriğine sayfanızın linkini yazın, kaç takipçinizin olduğunu ve videolarınızın izlenme sayılarını da belirtin. Reklam almak istediğinizi söyleyin. Ücret belirtin ya da ücret belirtmeden karşı tarafın teklifini bekleyin. Karşı taraftan yanıt gelince ücret konusunda anlaşmaya varırsınız ve reklam için videoyu çekip sayfanızda yayınlarsınız. Bu şekilde para kazanmış olursunuz.

Tiktok’tan reklam alarak para kazanma yöntemi bu kadar basittir arkadaşlar. Reklam veren bir firma bulursunuz ve ödemenizi reklam verenden alırsınız.

Şimdi de TikTok’tan bir başka para kazanma yolunu anlatacağız. Bu yöntemin adı TikToktan canlı yayın jetonu kazanarak para kazanma. Daha detaylı bilgi yazımızın devamında mevcut.

TikTok Jetonları Kazanarak Para Kazanma

TikTok uygulaması üzerinden para kazanabileceğiniz bir başka yöntem ise jeton kazanarak bu jetonları paraya çevirmek. Daha doğrusu şöyle diyelim, video ve canlı yayın izleyicileri, içerik üreticilerine hediye göndererek onlara bir nevi bahşiş vermiş oluyorlar. İzleyiciler, içerik üreticisine yani videoyu yayınlayana TikTok uygulaması üzerinde bulunan bir takım objeleri hediye ediyorlar, bu hediye TikTok tarafından paraya çevriliyor ve hediyenin maddi değeri yani parası videoyu yayınlayanın hesabına aktarılıyor.

TikTok’ta videoyu yayınlayan kişiye hediye olarak verilebilecek çeşitli objeler mevcut. Bu objeler günümüzde şu şekildedir:

 • Tenis topu : 1 Jeton
 • Sihirli mektup : 7 Jeton
 • Dilek şişesi : 7 Jeton
 • Futbol topu : 1 Jeton
 • Ayna : 30 Jeton
 • El Selamı : 9 Jeton
 • Hi selamı : 5 Jeton
 • Gamepad : 10 Jeton
 • Mini hoparlör : 1 Jeton
 • Donat : 30 Jeton
 • Dondurma külahı : 1 Jeton
 • Parfüm : 20 Jeton
 • Lolipop : 10 Jeton
 • Gül : 1 Jeton
 • Mikrofon : 5 Jeton
 • TikTok : 1 Jeton

Eğer bir yayıncı iseniz size verilecek olan hediyeler yukarıdaki listedeki gibidir. Ancak hediyelerin karşılarında yazan jetonların tamamı sizin hesabınıza aktarılmaz. TikTok yaklaşık olarak yüzde 30 kadar bir kesinti yapıyor ve bir miktar vergi kesintisi yapılıyor, geri kalan tutar yayıncının hesabına aktarılıyor. Yukarıdaki listede hediyelerin jeton olarak karşılıklarını yazdık. Şimdi de aşağıya jeton fiyatlarını yazalım. Bu sayede hem izleyici olarak jeton maliyetini, hem de yayıncı olarak jeton kazancınızı yaklaşık olarak nakit para cinsinden hesap edebilirsiniz. Son zamanlarda yukarıdaki listede belirtilen hediyelerin haricinde yeni ve daha pahalı hediyeler de TikTok kulanıcılarının kullanımına sunulmuştur. Her geçen gün yeni hediyeler çıkmaktadır. Detaylı bilgiyi TikTok resmi sitesinden alabilirsiniz : TikTok

Daha kolay bir para kazanma fikri : Anket doldurarak para kazanma

TikTok Jeton Fiyatları

TikTok resmi sitesinde bu yazının yazıldığı tarih itibariyle yer alan jeton fiyatları aşağıdaki gibidir. Bu arada rakamların yuvarlandığını yani kuruşların yazılmadığını belirtelim.

 • 70 Jeton : 11 TL
 • 350 Jeton : 57 TL
 • 700 Jeton : 115 TL
 • 1.400 Jeton : 231 TL
 • 3.500 Jeton : 578 TL
 • 7.000 Jeton : 1.157 TL
 • 17.500 Jeton : 2.892 TL

Yukarıdaki TikTok jeton fiyatları alıcılar için yani video yayıncısına bağış yapmak isteyen izleyiciler için geçerli. Videonun yayıncısına birisi 10 jetonluk bir hediye gönderirse, video yayıncısının hesabına yaklaşık olarak 6 jeton gibi bir pay düşüyor. Yani TikTok video yayıncısı olursanız ve yayınınız esnasında size hediye gönderirlerse kazanacağınız parayı bu şekilde hesap edebilirsiniz. Tabii bu fiyatların bu yazının yazıldığı gün itibariyle güncel olduğu, daha sonra bir artış meydana gelebileceği de unutulmamalıdır.

Videoyu izleyenler size ne kadar çok bahşiş verirlerse yani hediye gönderirlerse hesabınızda o kadar çok para birikecektir. Bu nedenle canlı yayınlarınızın konusunu iyi seçmeniz gerekmektedir. Özellikle matematik, edebiyat, kimya, biyoloji ve benzeri dersler hakkında hazırlanan üniversite hazırlık ders yayınları, borsada hisse senedi analizleri, teknik analiz, para kazanma yolları, seo eğitimleri, bilgisayar ve programlar hakkında hazırlanan ders videoları ilgi görmekte ve bu gibi kaliteli ve eğitici yayınlardan bolca bahşiş toplanabilmektedir.

TikTok Dilencisi Nedir?

TikTok dilencisi demek hiçbir konuda bilgi birikimi olmayıp rastgele canlı yayın açarak sürekli izleyicilerden jeton göndermelerini isteyen kişilerdir. Bu gibiler saçma sapan videolar ve yayınlar açarak hiçbir hüneri olmadığı halde izleyicilerden Jeton talep etmekte, hatta bazı vaatlerde bulunarak insanları kandırmaktadır. Bu gibilere itibar etmeyin. Sakın boş beleş insanlara Jeton göndermeyin ve bu yollarla kimseden Jeton istemeyin. İnternet ortamında dolandırıcılık olaylarının arttığı bu dönemlerde bu tür aktivitelerden uzak durun. Aksi halde elinizi verip kolunuzu kaptırabilirsiniz.

TikTok üzerinden gayet seviyeli ve faydalı yayınlar yaparak da gayet güzel bahşiş kazanabilirsiniz. TikTok uygulamasından para kazanabilmek için dilencilik etmenize hiç gerek yoktur.

TikTok üzerinden para kazanma rehberimizde şimdilik değineceğimiz hususlar bu kadar. Sizlerin de ekleyeceği bir katkınız varsa lütfen aşağıdaki yorum alanıza yazınız. Bütün yorumlar anlık takip edilmekte ve dakikalar içinde yanıtlanmaktadır.

Para kazanma uygulamaları hakkındaki gelişmelerden ve yeni para kazanma yollarından haberdar olmak isterseniz lütfen bültenimize ve site bildirimlerine abone olunuz.

Bu TikTok’tan para kazanma rehberimiz sık sık güncellenecek ve yeni gelişmeler takip edilerek yeni para kazanma taktikleri bulunduğunda yazımıza eklenecektir. Güncellemeleri takipte kalınız. Saygılar.